МузПростір

З нагоди власного 25-ліття «ВВ» затіяли «Народний триб’ют»: напередодні великого ювілейного туру музиканти культового українського гурту оголошують конкурс на краще виконання своїх хітів.

Протягом всієї своєї історії «Воплі Відоплясова» були та залишаються одним із «найнародніших» рок-колективів – вже чверть століття їхня слава й популярність тримаються не на штучних промо-кампаніях, епатажних витівках чи гучних скандалах, а на щирому драйві, світлій енергії та запальних мелодіях, що зігрівають серця і окриляють душі.

 

Відомо, що моментом справжнього визнання артиста стає мить, коли його пісні «вирушають у народ», і люди починають їх співати в повсякденному житті. Сьогодні музичні твори Олега Скрипки та гурту «ВВ» лунають мало не звідусіль – на корпоративних вечірках поважні банкіри хором виводять «Країну Мрій», в селах бабці на призьбах вечорами виспівують «Весну», а у підвальних клубах юні рокери лабають «Танці» та «Пісеньку» впереміш із хітами «Дорз» та «Ролінг Стоунз». Можливо, саме це і надихнуло музикантів «ВВ» напередодні «другої черги» великого ювілейного туру оголосити серед своїх шанувальників конкурс на кращий переспів улюблених «вевешних» хітів - повідомляє http://www.krainamriy.com/news.php?id=198 Країна Мрій.

«Ідея традиційних триб’ютів, коли одні артисти виконують пісні інших, сьогодні вже не актуальна, оскільки результат щоразу передбачуваний, а отже – малоцікавий, – розмірковує керманич «ВВ» Олег Скрипка. – Інша справа – творчий альянс із публікою, це – чистий аркуш. Ми знаємо, що наш слухач – людина творча, обдарована. Дуже хочеться глянути на власні пісні очима наших фанів, це буде для нас найціннішим дарунком до ювілею».

 

Отже, якщо ви відчуваєте в собі талант співця та музиканта, і до того ж шануєте групу «ВВ», запрошуємо вас приєднатись до унікальної творчої акції, присвяченої 25-літтю славного колективу. Для участі в конкурсі потрібно зняти на відео (можна на побутову камеру чи фотоапарат) ваше виконання будь-якої пісні з репертуару «ВВ», викласти його в Інтернеті (YouTube, VKontakte або Facebook) та надіслати лінк на адресу vopli.tv@gmail.com.

 

По мірі надходження ролики будуть публікуватись на офіційних сторінках «Воплів» у соціальних мережах (YouTube, VKontakte, Facebook, Twitter). Переможця конкурсу визначать особисто музиканти гурту «ВВ». Головний приз – iPad, наданий журналом «Yoga + Life». Найцікавіші виконавці з регіонів, де пройдуть концерти ювілейного туру, отримають змогу потрапити на виступи та заспівати на сцені разом із групою. Підсумки конкурсу будуть підведені на початку грудня.

 

А розпочнеться друга частина великої гастрольної подорожі 6 жовтня концертом в Алмати. Далі на черзі Омськ (19 жовтня), Новосибірськ (20 жовтня), Томськ (21 жовтня), Красноярськ (22 жовтня) та Іркутськ (26 жовтня).