МузПростір

На початку жовтня у стародавньому, історичному українському місті Чернігові відбудеться фестиваль сучасного джазу Chernihiv Jazz Open.

Перший фестиваль Chernihiv Jazz Open відбувся 11-12 грудня минулого року в стінах Чернігівського філармонійного центру. Обидва концертні дні були аншлаговими: перед чернігівцями і гостями фестивалю виступали Джамала, тріо Усеіна Бекірова, Moonlight, Dislocados, Unity, Jam Bubble band та Dixiland. Відлунням фестивалю стала серія джазових виступів в чернігівських клубах і на концертних майданчиках.

 

Цього року Chernihiv Jazz Open перетворюється на подію міжнародного рівня: на фестивалі заджемують не лише вітчизняні зірки джазу, але також гості з-за кордону. Це професійно організований фестиваль для відкритих і успішних людей, це територія позитивних емоцій, свободи і джазу, сплетіння приголомшливої енергетики, відвертої публіки і талановитих музикантів.

 

Певної додаткової ваги події додає той факт, що Chernihiv Jazz Open буде презентований цього року на головній джазовій сцені України у Коктебелі. Фестиваль відбудеться в чудовий жовтневий уїкенд 7, 8 і 9 жовтня в місті-легенді Чернігові. Неформальне препаті-відкриття фестивалю відбудеться в п'ятницю 7 жовтня в одному з арт-пабів міста. А в суботу і неділю на глядачів чекатимуть два насичених концертних дня на головному концертному майданчику міста – сцені Обласного музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка.

В межах фестивалю відбудуться виступи колективів з різних країн:

LELA Project (Україна-Вірменія)

Morfe Acoustic Band (Білорусь)

Pushkin Klezmer Band (Україна, Росія, Молдова)

Five Points і Ольга Лукачева (Україна)

Karl Frierson (Німеччина) і біг-бенд Дениса Аду (Україна)

Детальніше познайомитися з виконавцями і колективами можна на сайті фестивалю: http://www.chejazz.info/ www.chejazz.info.

Chernihiv Jazz Open обіцяє стати не вузько-музичною, а яскравою загально-культурною подією. На фестивальному майданчику буде організована виставка чорно-білої фотографії молодих українських і зарубіжних фотографів – переможців відкритого всеукраїнського фотоконкурсу Inside Jazz. У арт-пабах і клубах міста пролунає серія джазових after-party — позапрограмних музичних подій і вечірок. А весь майданчик фестивалю стане простором творчого спілкування, обміну емоціями та ідеями. Джерело: <a href=http://gazeta.ua/articles/culture/_na-festival-suchasnogo-dzhazu-v-chernigiv-prijidut-gosti-z-za-kordonu/398884>Gazeta.ua</a>