МузПростір

Український рок-гурт Воплі Відоплясова записав Країну мрій, одну з головних пісень у своїй 25-річній історії, білоруською мовою.

Таким чином, українські рокери приєдналися до проекту Будзьма! Тузін. Перазагрузка-2, покликаному підтримати білоруську культуру.

 

Я особисто і весь наш колектив щиро любимо Білорусь і дуже цінуємо те, що білоруси залишаються такими тонкими й душевними, незважаючи на тимчасові труднощі, - зазначив фронтмен ВВ Олег Скрипка.

 

Кілька років тому Скрипка став активно імпортувати білоруські гурти на етно-фестиваль Країна мрій в Україні. А нещодавно музикант зізнався, що він на чверть - білорус, виступив у Білорусі з ексклюзивним діджей-сетом, а тепер і сам заспівав по-білоруськи - пише http://ua.korrespondent.net/showbiz/music/1259552-vopli-vidoplyasova-zaspivali-po-biloruski ua.korrespondent.net.

Будзьма! Тузін. Перазагрузка-2 - музичний альбом, на якому білоруські та зарубіжні артисти записують свої пісні білоруською мовою. Трек-лист складається з 12 пісень. До альбому увійшли композиції артистів із Бельгії, Швеції, Німеччини, Росії, Норвегії, України та інших країн. Кожен з артистів сам вибирав, який зі своїх хітів виконає білоруською.

 

Першою свою білоруську пісню представила група Воплі Відоплясова. Незабаром очікується прем'єра білоруської версії пісні колективу Мумій Троль.