МузПростір

На відкритті ялтинського фестивалю Crimea Music Fest зірки намагались вразити публіку після довгого літнього мовчання. Однак запам’ятатися вдалося не всім.

Перший же номер концерту вразив глядачів - на одному майданчику під зоряним небом зустрілися дві справжні зірки сучасної естрадної сцени - Алла Пугачова і Софія Ротару.

 

Ведучі шоу - Максим Галкін і Марія Єфросиніна - знаходили для гостей вечора і вишукані компліменти, і добрі жарти. По-хорошому кепкували над несподіваними сценічними образами артистів ... Коли, наприклад, Микола Басков з'явився в ролі священика, а Наташа Корольова вразила всіх своєю спекотною Кармен.

 

У вражаючому образі постала співачка Євгенія Власова: чи то героїня фільму 5 елемент, чи просто марсіанська красуня, але виглядала вона дуже гармонійно та вишукано. Цього разу зуміла вразити елегантністю і Ірина Білик, яка відома своєю епатажністю та любов’ю до шику.

 

Не могли не запам’ятатися українки Тіна Кароль та Ані Лорак у коротких міні, з оголеними ногами та на високих шпильках. Потап та Настя вразили публіку перфомансом - Потап постав у ролі Алли Пугачової, при чому виглядав так гармонійно, що публіка не одразу зрозуміла, що на сцені не сама примадонна.

 

Приємним шоком став для публіки і вихід Світлани Лободи - з Революцією, яка традиційно оточила себе звабливими мачо. Саме виконання - плюс винахідливий відеоряд і цікава хореографія - створили в усіх відношеннях революційний концертний номер.

 

Нота катарсису в цей же вечір - поява на сцені легенд світового шоу-бізнесу Деміса Руссоса і Глорії Гейнор. Вони не тільки виконали свої знамениті хіти, а й символічно увійшли до складу міжнародного журі.

 

У фіналі шоу і суперзірки, і конкурсанти постали на одній сцені як єдина творча команда.

Фестиваль триватиме до 10 вересня. Україну у музичому конкурсі представляє Злата Огневич.