МузПростір

27 вересня у київському Палаці спорту у рамках світового турне Фатальна жінка виступить американська поп-співачка Брітні Спірс.

Сцену монтуватиме 184 робітника впродовж 36-ти годин. Це буде наймасштабніше шоу за всю історію України. Брітні везе із собою 22 машини з декораціями, костюмами, музичними інструментами, світлом. Стільки ще ніхто не возив. У Рамштайна максимум 8 було. У Київ прилетить власним літаком. Везе власного кухаря і навіть продукти. Тому годувати її борщем і варениками не будемо. Переночує в столиці й відправиться у Будапешт, де має концерт 30 вересня. Просить, щоб вся обслуга готелю та під час концерту була у білому вбранні, - розказав гендиректор компанії-організатора концерту Павло Облучков.

 

Сцену прикрасять величезними гітарами. Під час виступу Брітні буде кататися на мотоциклі, гойдатися на гойдалках і вистрибувати з великого ящика. Змінить з десяток костюмів: кімоно, шиповані шорти, сукню у стилі Мерлін Монро, і навіть спідню білизну. Всі костюми придумала дизайнер Зелді Гоко, яка створювала вбрання для Леді Гаги The Monster Ball Tour і для останнього світового турне Майкла Джексона.

 

Ми всі створюємо шоу для неї. Але головним креативщиком завжди залишається директор Джеймі Кінг. Він придумав, що під час концерту Брітні буде уособлювати фатальних жінок всіх віків і народів. Спірс дуже сексуальна, тому все має бути сексуальним, - зазначила дизайнер.