МузПростір

Концерт під відкритим небом за участю груп Калєкція-бенд, Raskarda orkestar і Creamwave, який планувалося провести у Харкові в суботу, 27 серпня, в рамках фестивалю екологічної урбаністики Акумулятор, заборонили, заявив на відкритті фестивалю один з його організаторів, письменник Сергій Жадан.

Незрозуміло, з яких причин нам заборонили проводити цей концерт. Очевидно, Департамент культури боїться рок-музики, боїться фестивалів культури і мистецтва, - сказав Жадан.

 

Інша організатор фестивалю - Ірина Куніцина - повідомила ЗМІ, що їй та іншим організаторам дзвонили від імені міліції та мерії і сказали, що концерт заборонений і проводити його не варто, пообіцявши повідомити про причини заборони письмово. За словами Куніциної, швидше за все концерт відбудеться у будівлі Старого цирку, де проходить більша частина фестивальних заходів.

 

У той же час Директор департаменту культури Світлана Бабицька інформацію про заборону вуличного концерту міською владою спростовує. Я офіційно заявляю: жодних письмових документів, що забороняють концерт, немає, - заявила Бабицька. Як повідомлялося, перший фестиваль екологічної урбаністики Акумулятор проходить у Харкові 26-28 серпня.

 

У програмі фестивалю передбачені літературні читання в поїзді дитячої залізниці, велосипедна екоекскурсія по старому місту і промисловим зонам, а також художні та фотовиставки, концерти етнічної, електронної та рок-музики, і круглий стіл Міста, які зникають, міста, які залишаються.

 

Раніше, 1 квітня повідомлялося, що відомому українському письменникові http://files.korrespondent.net/persons/zhadan Сергію Жадану http://ua.korrespondent.net/showbiz/1202535-zhadanu-vidmovilisya-nadavati-primishchennya-dlya-vistupiv-u-lugansku-ta-donecku відмовилися надати приміщення в Луганському театрі та Донецькому університеті для презентації його нової книги. Однак він усе одно виступить у цих містах.