МузПростір

Гурт Гапочка готується до випуску свого дебютного альбому і пропонує вашій увазі першу відео-ілюстрацію під назвою Віддай - повідомили Молоде радіо Гапочка.

Режисером кліпу стала Юлія Рублевська, звукорежисером - Сергій Заболотний. Зйомки проходили на студії lipkyzvukozapys. Робота кипіла повним ходом, тож кліп, не дивлячись на романтизм пісні, виявився доволі динамічним, простим і легким для сприйняття.

 

Сподіваюсь, ця робота Ю.Рубльовської, великий творчий союз між режисером и групою, - каже Артем Угодніков про відео-роботу.

 

І ще одним цікавим фактом є те, що гурт Гапочка заявить про себе, про всю Україну за кордоном. Вже скоро пісні рідною українською мовою пролунають посеред Москви на фестивалі Индюшата.

 

Запрошуємо кожного приєднатися до музичної ейфорії у клубі „Б2” 7-8 вересня!, - закликає гурт.

 

…Гапочка – це сила, ковток свіжого повітря, звук який пронизує своїм безкомпромісним духом, творчість в якій помітні ковтки історії музики – від бітловськіх рифів до відгуків інді-творчості…

…Київ – місто, де народилася група, місто де вона відбулася і зібралася, але ми по суті зібрані воєдино з різних частин України, таким чином символізуючи цілісність народу…

Подивитися нове відео Гапочки під назвою "Віддай! можна на youtube: