МузПростір

Нещодавно, 5-7 серпня, на березі Азовського моря відбувся щорічний музичний фестиваль «Соседний МИР». В рамках фестивалю виступало чимало музичних колективів не тільки України, а й Росії та інших країн СНД.

Фестиваль із впевненістю можна назвати всеохоплюючим, адже на ньому були представлені майже всі стилі та напрями живої музики (рок, брит-поп, панк, ска, альтернатива тощо), а також інші прогресивні напрями сучасної музики.

Як зазначав один із учасників фестивалю Дмитро Работягов: «Фестиваль пройшов на ура! Прекрасна атмосфера, де кожен друг і сусід. Хороший підбір пісень майже у кожної групи, всі викладались на повну, що дало можливість відчути справжню силу сучасної музики. Дуже хороший звук і, що дуже здивувало і порадувало – надзвичайно дружелюбна охорона».  Загалом, за три дні фестивалю, можна було нарахувати близько 8 тис. учасників, а це перевершило всі сподівання організаторів. Із учасників-музикакантів були: Noize MC, Пілот, Lumen, Animal ДЖAZ, STIGMATA, SUNSAY, LЮK, Торба-На-Кручі, Елізіум, Sakura, Мої Ракети Вверх,Кирпічі, ІДМГ, Jan AIR, Louna, 7000$, Rock DJ’s Mafia & DJ Maikl, Skin Diary, Король і Шут та багато інших. З особливим теплом учасники зустріли групу КІШ, надзвичайно сильна енергія ніби аж літала в повітрі. Чи то через повну віддачу музикантів, чи то через любов фанатів, та завершення фестивалю запам’ятають всі надовго, адже такого заряду позитивних емоцій годі й шукати. Сергій Міронюк, учасник фестивалю, зазначив: «Особливо теплим було закриття. КІШ просто «порвали» сцену, жаль одного з музикантів, Князя, не було. Аж трішки сумно було прощатися. Але наступного року, я впевнений, буде ще краще». Також в програму фестивалю ввійшли: показ авторських фільмів та мультфільмів на великому екрані під відкритим небом, демонстрація робіт художників та фотографів, drum show (барабанне шоу), конкурси, дискотеки (виступи DJ), бармен-шоу, феєрверки, танці до ранку... Єдиний в своєму роді фестиваль, який дозволяє стати кожному організатором. Учасники можуть реалізувати свої ідеї та бажання в рамках фестивалю. Головна мета – показати оточуючим, що «Соседний МИР» - це світ, багатий цікавими, талановитими, творчими і просто добрими людьми. Загалом фестиваль вдався на славу, сподіваємось, наступного року буде ще краще.