МузПростір

Пропонуємо вашій увазі враження пересічного українця від двох мистецьких фестивалів. Не поділяєте думку автора? Висловлюйте свою! :)

Скажу чесно: у фестивальному русі до цього літа я помічений не був. Проте, відвідавши дощове „Трипільське Коло”, ми з дружиною настільки захопилися атмосферою творчого збіговиська, що відразу вирішили брати квитки на „АртПоле” в Унежі. Отже, тепер маємо що порівнювати.

 

Мистецька програма на „Колі” була значно насиченіша – практично щохвилини на фестивалі під Ржищевом щось відбувалося, та ще й в різних місцях (цьому, зрештою, сприяла й більша територія); на „Полі” багато хто скаржився на нудьгу. Музична програма: на колір і смак товариш не всяк, тож оцінювати не буду. Організація: на „Колі” значно краще забезпечили транспортування, тоді як на „Поле” добратися (і вибратися) було досить проблематично; зате на „Полі” були душі, про які організатори „Кола” чомусь забули (хоча, може, ми їх просто не знайшли). Їжа: „Коло” могло похвалитися дуже широким вибором закладів харчування, тоді як на „Полі” поїсти фактично можна було тільки в їдальні з досить обмеженим меню. Ціна: придбані заздалегідь дводенні квитки на „Коло” коштували 90 грн, на „АртПоле” – 150 грн (при тому, що дістатися з Києва до Унежа усе-таки дорожче, ніж до Ржищева). Погода: „Коло” заливало дощем, а от „Полю” пощастило – дощ лиш раз покрапав уночі. Отже, наш висновок: наступного року обов’язково їдемо на „Коло”, а от на „Поле” навряд...