МузПростір

Байк-фест МотоОстрів в Судаку порадував теплим прийомом. Сонце, море, мотоцикли, міцний звук і вдячні люди. Сцену було розташовано на території знаної генуеської фортеці.

Денний саундчек трохи насторожив по звуку, який ганявся міцним вітром по всім фортечним пагорбам. Але ввечері було менше вітру і більше людей, тож все стало на свої місця. Перший день шоу відкривала кримська ватага Лідер, зіграли тяжеляку в кращих традиціях. Потім, з великим задоволенням, Мотор'ролла ввалили своїх гарячих бойовиків. З початку чулися вигуки, типу:..по-русскі базарь!.., але через кілька пісень вже гоцали та підспівували завзято і старші, і молодші - пишуть хлопці на своєму http://www.motor-rolla.com/component/content/article/1-latest/185-2011-07-11-16-17-30 офіційному сайті.

 

Наступного дня, вже в суботу, людей було значно більше, та й розваг й насолодитись разом з чисельними острів'янами гладіаторськими боями, байкерськими змаганнями, вогняними виставами та виступом гостей з далеких часів і країв - В'ячеслава Бутусова з групою Ю-Питер.