МузПростір

Відбулась презентація нового відео гурту Фліт на пісню «Заманюють очі».

У рамках перезентації відеокліпу учасники музиканти заявили про чергові зміни в складі гурту. Відтепер флітівським фронтменом став Юрій Попов. У новому відеокліпі вже відзнято саме його. Отож всі присутні мали змогу побачити нове обличчя «Фліта» та почути його нове звучання.

 

Наразі група готується до запису нових пісень, вже написаних спільно з Юрієм, але й від свого звичного репертуару не відмовляється. Виступи з новим фронтменом заплановані практично на все літо як в Україні, так і за межами держави.

 

Відеоробота відзнята силами музикантів за допомогою відомого у регіоні фотографа Романа Печижака, монтаж та постпродакшн кліпу здійснено учасником групи Фліт Михайлом Копієвським. Ідея постановки належить також групі, але поштовхом до сюжету стало відео двох сестер Христини та Стефи Білусяк, а саме переданий ними легкий та веселий настрій у їх власній відеороботі. Зняти матеріал для відеокліпу вдалось за один день. До слова, сестри, винуватиці сюжету, разом з ще однією дівчиною-бешкетницею Машею Заріцькою у відео-кліпі на пісню «Заманюють очі» зіграли головні ролі.