МузПростір

7 липня до Києва повернулась справжня літня спека, дощі трохи відступили, а сонце почало потроху припікати. У такий теплий приємний вечір у київській фестиваль-ресторації «Диван» справжні позитивні емоції дарував всім гурт O.Torvald.

Музиканти не поспішали вийти на сцену, тож присутні розмістились на зручних диванчиках, попиваючи напої, а також на невеликих подушках перед сценою.

 

Прихильники зайняли настільки комфортні для себе місця, що коли близько 21:00 O.Torvald вийшли на сцену, всі залишились сидіти. Тож перші кілька композицій присутні так і провели на подушках перед сценою. Вокаліст колективу Женя Галич вирішив нагадати фанам, що вони знаходяться на драйвовому концерті і запросив всіх встати та пострибати. Кілька секунд – і всі подушки зникли з підлоги, і ніяких думок про відпочинок аж до кінця концерту ні в кого не виникало. Фани співали, розмахували волоссям в такт пісень та багато-багато стрибали.

 

При цьому оплесками та криками вони зустрічали як вже відомі хіти гурту, так і зовсім свіжі треки з нового альбому «В Тобі» (видання самої платівки заплановане на осінь цього року). А музиканти провокували їх на рухи усіма своїми жестами, фразами та емоціями.

 

Спілкування Жені з фанами було постійним і дуже близьким. Музиканти не зібрали великої кількості людей, що й не дивно, нещодавно вони вже грали в Києві, але присутніх було цілком достатньо. Адже невеликий заклад та максимально близьке розташування сцени та глядачів створює спеціальну атмосферу, коли кожен присутній відчуває себе частиною невеличкої вечірки, де всі – близькі друзі, що весело проводять час разом.

 

Від швидких композицій музиканти переходили до спокійних ліричних, щоразу змушуючи фанів зменшувати темп рухів.

 

Музиканти давали присутнім трохи розслабитись, загравши ліричну «Не змогли ми», проте технічні негаразди не дозволили її закінчити. Женя представив єдину російськомовну пісню нової платівки – «Сны и сигареты».

 

Проте більша частина концерту була наповнена драйвовими композиціями, тож, щоб не втрачати швидкого темпу, музиканти перейшли до «Зловживай».

 

Найгучніше фани сприйняли композицію «УЙ» – слова приспіву знали всі і не боялись голосно їх викрикувати. А от куплети змінились, та всі одразу підхопили Fuck this shit, fuck this fucking shit.

 

На закінчення концерту O.Torvald залишив свій хіт «Мама». Весела та відома композиція – вдалий вибір для завершення концерту – прихильники із запалом підспівували, дострибували та відривались під час останніх акордів.

 

Трохи змучені, проте захоплені приємним відпочинком разом з улюбленим гуртом, всі не поспішали ще розходитись. Дехто брав автографи в учасників колективу, інші спілкувались зі своїми друзями-музикантами. Кожен хотів зберегти атмосферу невеличкої вечірки якомога довше, продовживши спілкування в тісній компанії.