МузПростір

26 травня в столичному клубі Docker's АВС, що на Хрещатику, під час презентації нового альбому Потом і кров'ю рівненський гурт Ot vinta пригощав гостей салом з чорним хлібом і коктейлем Кривава мері. Гулянка була до першої ночі.

Прийшло багато людей. Чоловік зо сто! Були наші друзі, знайомі, журналісти. Нам дуже сподобалося. Вийшло все легко й затишно. Альбом називається Потом і кров'ю. Меню було концептуальним - на столи подавалися скибки чорного хліба з салом, а також коктейль Потом і кров'ю, де горілка й томатний сік. Гуляли десь до першої ночі, - розповів лідер гурту Ot vinta Юрій Журавель.

 

До диску увійшло 15 треків. Серед них вже відомі концертні хіти Бабина тумба, Потом і кров'ю, Люблю, а також нові роботи хлопців – У мене між ногами Україна, Гайда за журавлем, Балада про сіль.

У травні хлопці уклали угоду з рекординговою компанією Комп Мюзик, яка є представником в Україні таких відомих компаній як EMI та Warner Music Group (WMG). Вона фінансувала видання альбому. Перший наклад становить 3 тис. дисків. Ми ще не знаємо за якою ціною будуть альбом продавати, але сподіваємося, що не дорожче за інші якісні диски, - пояснила Наталя Тесля, прес-секретар гурту.

Це - повноцінний диск. Там є забойні рокабільні пісні, українські народні, а також ремікси на дві пісні гурту Вася клаб з Києва. Це - посвята нашому другові, фронтмену цього гурту Василю Гонтарському. Він помер чотири роки тому, - додав Журавель.

 

Перед початком презентації гурт Ot vinta провів онлайн прес-конференцію.

 

27 травня хлопці поїхали з концертом у Брест (Білорусь) на фестиваль байкерів, а в понеділок повернуться в рідне Рівне.

Колектив створений в 1994 році. У його складі: Юрій Журавель - гітара, вокал,

Віктор Пилипчук

- гітара, сопілка,

Володимир Загиней

- козабас та

Олександр Мартюшев

- барабани.