МузПростір

13 травня Харківський Дім Актора приймав другий день міжнародного фестивалю KHARKIV ZAJAZZ FEST.

У цей день приміщення дому актора було окуте неповторною музикою. Одна з мешканок житлової частини цього будинку потім  говорила, що добре чула музику в своїй квартирі і з задоволенням дослухала концерт до кінця.  

 

Кожен із відвідувачів фестивалю мав можливість придбати ексклюзивні платівки деяких гуртів, футболки та іншу символіку фестивалю. Вилучені кошти підуть на розвиток харківської джазової музики. Окрім цього, один з організаторів, Дмитро Кутовий, представив гостям символічну скарбничку, завдяки якій кожен має змогу долучитися та самому посприяти розвитку джазового мистецтва.

 

Вечір відкривала прем’єра фільму « Х…й джаз». Зібралося чимало бажаючих, які зустріли картину бурхливими оплесками та схвальними відгуками. Після невеликої перерви розпочався сам концерт.

 

Першим був виступ імпровізованого квартету на чолі з Сергієм Давидовим, до якого приєднався Маріуш Богданович та музиканти з інших колективів.  Наступними на сцену вийшли  Артем “JazzGun” Васильченко та JazzGang STREAM, котрі, до речі, і є головними дійовими особами фільму « Х…й джаз». Хлопці неперевершено представили свою платівку  “SUITE about SINS”.  Перейняли естафету  музиканти з колективу харків’янина Дениса Дудка,  бас-гітариста гурту «Океан Ельзи», які представили свій альбом «Sofia».  На завершення на всіх чекав неповторний виступ квартету Сергія Давидова.