МузПростір

У столичному музейному комплексі Мистецький арсенал співак Олег Скрипка разом з гуртом Воплі Відоплясова відсвяткували 25-річчя колективу. Вечір присвятили закриттю Міжнародного тижня сучасного мистецтва Космічна Одіссея 2011.

ВВ і космос завжди співіснували, - зауважив лідер гурту Олег Скрипка. - Кілька шанувальників подарували нам зірку і ділянку землі на Місяці. А 1997-го наш диск з піснею Весна прийде крутили у Космосі. Його з собою на космічний корабель узяв космонавт Каденюк.

Гостей частували шампанським, вином і коньяком. Скрипка виконав на сцені п'ять пісень. Коли співав, багато стрибав і свистів у мікрофон. Під час останньої композиції один з глядачів у плащі вискочив на площу перед сценою і почав танцювати, розмахуючи руками.

Дві жінки у чорних спідницях до колін слухають спів Скрипки ліворуч від сцени.

Не треба було йому у Мистецькому арсеналі концерт давати, - розмірковує одна з них уголос. - Через дорогу Києво-Печерська лавра, а він тут рок співає.

Одразу погодився дати тут концерт, - зізнається після виступу співак. - У Франції я жив за 5 хвилин від Центру сучасного мистецтва. Часто туди заходив. Я завжди виступаю за те, аби сучасне мистецтво розвивалося.

На благодійний аукціон після закриття виставки виставляє дві вініли з власної колекції. Їх продають за 3 і 5 тис грн.