МузПростір

28 квітня 2011 року в київському бомбосховищі відбудеться концерт українського гурту Гайдамаки в пам'ять про Чорнобильську катастрофу.

Своїм виступом Гайдамаки завершать благодійний культурний марафон Пам'ятай - комплекс щоденних джазових і класичних концертів, документальних показів, інсталяцій, театральних і вуличних вистав у пам'ять про Чорнобильську катастрофу.

 

Після виступу серед інсталяцій Купол надій груп ТаРУТА, Домра, Shopping Hour, Гайдамаки спільно з віджеями Tenpoint виконають пісню Мені здається, кліп на яку було знято в Прип'яті і в Чорнобилі, і кавер на Toxicity System of a Down.

У ці ж дні Гайдамаки презентують драм-ен-бейс ремікс на Мені здається від Mark Atmost, який вже можна знайти на Youtube і в соціальних мережах.

 

В кінці квітня в Німеччині за підтримки Європарламенту виходить DVD з фільмом про Чорнобиль, знятий за участю Гайдамаків, повідомили у прес-службі групи.

 

Як повідомлялося раніше, мета проекту Пам'ятай - нагадати про трагічні події на http://files.korrespondent.net/organizations/chaes ЧАЕС, їх наслідки та зібрати кошти на закупівлю обладнання для Центру онкогематології та трансплантації кісткового мозку лікарні ОХМАТДИТ, де перебувають на лікуванні діти, які страждають від злоякісних захворювань крові з усіх регіонів України.

Концерт Гайдамаків відбудеться 28 квітня 2011 року в бомбосховищі при освітньому центрі Майстер Клас (вул. Лаврська, 16, біля Києво-Печерської Лаври). Початок - близько 20:00.