МузПростір

15 квітня до Вінниці завітав гурт «Тартак». Про цю подію не сповіщали великі афіші, розклеєні містом, як то зазвичай буває, мовчали блогери і якби не профіль Сашка Положинського на facebook та маленькі рекламки, що їх роздавав хлопчина в центрі міста – концерт легко можна було би проґавити.

Важко повірити, але сольний концерт «Тартака», що виступає вже понад 15 років, у Вінниці мав відбутися вперше – це зазначив сам Сашко Положинський зі сцени нового модного клубу «Планета Moda-Bar». Дуже дивно було іти на виступ гурту в такого роду клубний заклад, спостерігати дискотечних дівчат з коктейлями, стрази, вогні, блискучі кулі над головою. Проте упередження, на щастя, були марними: сервіс виявився на відмінному рівні, як і цінова політика.

 

Концерт гурту «Тартак» тривав дві з половиною години без перерв, музиканти шаленіли на сцені, Сашко Положинський «давав жару», а публіка, підхоплена тим шаленством, танцювала, стрибала, співала, носила Сашка на руках. Подія була драйвовою. «Планета Moda-Bar», певно, не звикла до таких заходів. Але захват публіки, енергія «Тартака» та й самого Положика – відкритого, простого та досвідченого артиста – створили душевну музичну атмосферу навколо. Коли між виконавцем і слухачами стираються межі «зірка-глядач», виходить чудовий мікс спілкування та музики. Сашко Положинський із запалом вів діалог зі слухачами, неодноразово стрибав у зал, просив підтримати ту чи іншу пісню, закликав гасити світло та вмикати мобільні телефони чи то запальнички під повільні пісні, слемитися під інші та, що важливо, розповідав правила слему, щоб незвикла публіка закладу не отримала травми.

 

Під час концерту Положинський продовжив акцію «Шануй свій час, а не годинник». Ідея полягає в тому, що під час концерту Сашко обмінює власний годинник на годинник будь-кого з присутніх на концерті. Акцію було розпочато 9 лютого на одному зі столичних виступів. Вінничани радо долучились до події, відтак обмін відбувся.

 

Музична програма неймовірно порадувала фанатів «Тартака». На початку концерту гурт виконав пісні зі свого нового альбому «Опір матеріалів», а далі звучали всім відомі хіти різних років та періоду творчості гурту, які глядачі гучно підспівували Положику.

 

Музиканти охоче вийшли «на біс» і зіграв навіть не одну пісню, а цілих чотири, кожну окремо замовлену залом. Також Сашко пожартував, що в зв'язку з політичною ситуацією в Україні, пісню «Хулігани» гурт виконувати не буде. Свої патріотичні хіти, такі як «Не кажучи нікому», «Лицарський хрест», «Я не хочу», гурт виконав майже наприкінці концерту на активне прохання публіки і закликів «Слава Україні!».

 

Загалом Сашко Положинський був у гарному настрої, активно реагував на жіночу увагу і запрошував дівчат у гості, адже тієї ночі гурт залишався у Вінниці.