МузПростір

«Не можна вигадати таку історію», - розповідає Михайло Башаков про те, як писалася нова пісня «Шахтар».«Не можна розповісти таку історію!» - кажу вам я, марно намагаючись передати те, що відбувалося на концерті.

Творча майстерня «TMIN» організувала в клубі «Пінтагон» концерт пітерського музиканта Михайла Башакова.

 

Це був вечір-блюз, вечір-історія, вечір-емоція. Один з тих рідкісних, у яких УСЕ — справжнє!

 

Стьобною, хвацькою і дійсно чоловічою енергетикою зарядили зал харків'яни Сергій Трубаєв і Жека «Кошмар» Варва. А вже потім під оплески на сцену вийшов гість Михайло Башаков.

 

«Я зрозумів, що взяв мало!» - трохи розгублено сказав співак, коли шанувальники просто-таки розгрібали диски. Давні альбоми, новенький «Над» і книга поезії з авторськими малюнками «Сигнали з глибини ». Автор безсмертного каверу на Smokie під назвою «Кто такая Эллис?» і суперхіта «Самбади»не встигав виконувати всі прохання слухачів.

 

Мікрофон, сцена й акустична гітара - і цього йому вистачило, щоб підірвати клуб «Пінтагон». Тому що саме сьогодні стало зрозуміло, що значить «музичний », і що значить інструмент. Інструмент у руках майстра, справжнього професіонала, здатного з нічого створити всі. Його творчість настільки щира, що пробивала на сльозу навіть назакостеніліших.

 

«Якщо вже всі радіостанції вирішили, що мої пісні занадто складні, я подумав: ну і Бог з ним. Я буду приїжджати ось так ось ... »- і публіка не дала Башакову договорити, заглушивши оваціями. «Я хотів складати і виконувати, і те, що зараз зі мною відбувається, мені дуже подобається самому. Це - час нашого життя ».

 

Його викликали на біс двічі, і він запитально дивився на організаторів концерту - мовляв, є ще час? Йому аплодували стоячи, а він, пірнувши кулаком собі під светр, зображував, як б'ється його серце у відповідь на емоції залу.

 

«Когда мы вместе, когда мы поем, такое чувство, что мы никогда не умрем», звучать останні акорди. Ну, ще б пак! Такий вогонь в очах, який запалив десятки іскорок в очах слухачів, не згасне ніколи!