МузПростір

У шанувальників гурту «АнтитілА» з'явився серйозний привід порадіти за свою улюблену групу і ще більш серйозний, щоб потрапити в депресію. Хлопці оголосили, що після закінчення другого туру по Україні, залишають рідні краї і переїжджають на постійне місце проживання за кордон.

Про це «Антитіла» не повідомляли раніше, але як стало відомо, група давно планувала виїхати за три моря. Можливо, ними зацікавилися закордонні продюсери і, зважуючи всі «за» і «проти», зійшлися на переїзді. У якому місті вони будуть жити поки невідомо, але про країну вони все ж таки розповіли:

 

«У нас тепер з’явилося ще більше справ. Між концертами ми вирішуємо питання з оформленням документів, будуємо плани на подальшу роботу в США», - каже Тарас Тополя, лідер гурту АнтитілА.

 

Тепер концерти групи будуть рідкими в Україні й не просто буде дістати квитки на вже популярний закордонний гурт! Радіти чи плакати, вирішувати вам, але якщо буде добре улюбленому гурту, то чому б не порадіти за них? Все ж таки одне ми знаємо напевно, українська публіка для Антитіл завжди буде на першому місці!