МузПростір

За підтримкою лейблу «ІншаМузика» 26 березня відбувся третій «Big Alternative Gig». За планом, на події мало бути шість команд, але «NOFACEZ» після запису нового кліпу були надто виснажені для виступу, тому на сцені з’явилось п’ять гуртів.

Отже, першими виступали «Sun Eclipse». Вони презентували київській публіці свій новий альбом «В начале первого дня». Вокаліст викладався на повну, його примружені очі і щасливе обличчя виказували задоволення. У залі відбувалось щось зрідка подібне до слему. Гурт виконав свій давнішній сингл «С другой стороны планеты», а публіка з задоволенням підспівувала. До кінця виступу був спітнілий і вокаліст на сцені, і не менш вологою була дівчина в першому ряду залу. На жаль, у гітариста порвалась струна і виступ було передчасно закінчено. Мораль цієї байки – носіть з собою запасний комплект струн!    http://mercury.sumno.com/gallery/big-alternative-gig/83904/

Потішила публіку своїми ламаними ритмами група «Злам». Вокаліст увесь час притискав мікрофон біля живота і, здавалось, бився в агонії; кардан барабанщика ніяк не вщухав; гітаристи шаманили над своїми семиструнками під час соло. Іноді здавалось, що, за всіма законами фізики, від такої напруги зі сцени мала позлітати вся апаратура.

 

Вокаліст «МегамасСа» повіджимався за лаштунками, розім’явся і сміливо ринув у бій. Бенд цього разу вийшов на сцену з новим барабанщиком – Владом («Злам»). Сталась досить неприємна історія: за п’ять днів до початку туру попередній учасник пішов з гурту, але, на щастя, знайшлась заміна. Пісню «Отец», здається,  вже традиційно, було заспівано в один голос зі слухачами.  

З-поміж натовпу за сценою виділялись учасники «SNUFFа» своїми мерчевими футболками.  На бітдаунах цього гурту зносило не просто публіку, огорожу, чи фотокорів – там здавалось, що голова ось-ось злетить, а може, й вибухне. Низько налаштовані гітари звучали, як із саунд-треку до маститого, трешового хорору.  

Gig завершився виступом «АННИ». Потомлені слухачі невідомо звідки і як поновили енергію та сили і почали витанцьовувати. Віктор Новосьолов (вокаліст «АННИ») ніяк не міг спинитись, усе стрибав і стрибав по сцені в поривах екстазу. Було виконано багато старих, та незабутих доробків, а також останній альбом «Срібна Змія» (особливо публіка просила трек «Гра з Богом»).  

Єдине, що засмутило на цьому концерті – це відсутність нормального натовпу. Як сказав вокаліст «SNUFFа»: «Шкода, що люди прилипли до пластмасового геморою з назвою комп’ютер!».