МузПростір

14 березня до Києва вже вдруге завітали італійці The Electric Diorama.

Рівно за рік музиканти повернулися, щоб представити свій свіжий EP-альбом «Rollin Rockin Super Sonic». Концерт пройшов у арт-клубі «44», та попри не надто великі розміри закладу, аншлагу не було. Втім ті, хто таки прийшли до клубу цього вечора і дочекалися 23.00, коли музиканти вийшли на сцену, влаштували гурту дуже гарний прийом. Розпочинали цього вечора чернівецькі (чи вже частково київські) Satan Said Dance!, які зовсім не були обділені увагою присутніх, а й змогли зібрати свою публіку, ціна за вхід сприяла і була більш ніж демократичною – 20 грн. Музиканти виконали пісні зі своїх двох EP-альбомів, загалом відіграли трохи більш ніж півгодини. Слідом на сцену підійнялися хедлайнери, разом з величезною кількістю додаткової апаратури. Значною складовою музики італійців є електронна, тож клавішник гурту був оточений цілою купою різних пристроїв. Та ось бас-гітара цього вечора підвела хлопців, її довелося позичити у Satan Said Dance!. Розпочали з найсвіжішого синглу «Mr. Fantastic» і одразу ж змусили всіх несамовито стрибати та танцювати. Без жодної перерви перейшли до пісні «Oh Dear, Now I'm Sure, I Hate You», яка відкриває їхній дебютний альбом «Lifemale». Трохи згодом музиканти представились, хоча в цілому розмовляли не дуже багато, а робив це переважно басист колективу Helio Di Nardo. Ми приїхали з Риму, Італії, проїхали тисячі кілометрів. Ми дуже раді бути тут цього вечора. Дякуємо, що Ви прийшли. Ми граємо в Києві вже вдруге, ми були тут минулого року – посміхаючись, вітався Helio. За два візити до України колектив не тільки дізнався дещо про нашу країну, але й встиг потрапити у пригоду: Ми не знаємо багато про Україну. Ми знаємо Шевченко (зал нестримно закричав). І ми знаємо найбільш важливу річ: що Ви люди дуже любите пити багато. Тому кожної ночі з позавчора ми п’ємо не зупиняючись і це причина того, що сьогодні нас зупинила поліція і захотіла посадити нас у в’язницю.

На концерті музиканти продовжили розважатись: протягом усього виступу басист, гітарист та клавішник постійно ритмічно та одночасно стрибали, крутились та танцювали. А трохи спокійніший вокаліст Andrea Poggioli просив оплесків у публіки. Наступна пісня про те, що ми любимо робити найбільше – гуляти на вечірках. Ви любите вечірки? – запитав у присутніх Helio. Почувши ствердну відповідь, басист закликав всіх до танців: Наступна пісня для всіх дівчат, які люлять розважатися, заграли Party Girl.http://fadiez.com.ua/gallery/fadieznews/83089/

 

Навіть ліричні композиції у виконанні The Electic Diorama, такі як «Shaking Goodbies» звучать як танцювальні, тож і тут присутні не змогли перепочити. Що вже й казати про «There's No Quiet in Here», під яку басист гурту змусив відірватись від стільців тих, хто ще не встиг це зробити раніше.

 

Загалом музиканти відіграли близько години, після чого відправились до Чернігова. Всього The Electric Diorama відвідали 5 українських міст.