МузПростір

Ви колись були за крок від нірвани? Якщо ні, маєте хоча б почути про таке відчуття. Саме задля цієї ейфорійної насолоди, зібрався натовп в Бінго, слухати Jane Air.

Якщо вас там не було, читайте кусаючи лікті, якщо ж ви зважились шостого лютого відірватись від ліжка і прийти на концерт – згадуйте з насолодою.

Спочатку була проведена коротенька автограф-сесія в барі. Представники чоловічої частини фанатів брали автографи і, радіючи, залишали своїх улюбленців. Для дівчат цього виявилось замало, кожна старалась посміхнутись та підморгнути своєму улюбленцю з гурту, а що ще краще, сфотографуватись, сидячи в нього на колінах (ну хоча б просто поруч). Об’єднувало шанувальників те, що майже кожен придбав плакат нового альбому «Weekend warriors», адже саме цей доробок презентувала група.

Здається, розпочинати концерти вчасно у наші дні стало показником поганого тону, тому Jane Air, продемонструвавши гарні манери, спізнились з виступом приблизно на годину. Вокаліст почав заводити публіку криками: «Оу, Jane Air – это Jane Air», і понеслось. Першим зіграли трек «Radio Saint-P», як у його тексті, на сцені був треш і трохи лоску. Весь виступ бенду знімався на камеру, а отже варто очікувати офіційне відео.  Антон «Boo!» Ліссов (вокаліст) активно загравав до публіки, з його плечей раз у раз спадала сорочка, руки так і тяглись до слухачів, дивно, що він не вистрибнув у натовп (враховуючи швидкість його рухів і постійні підстрибування). Бас-гітарист кілька разів спускався зі сцени, бігав попід огорожею доводячи фанатів до сказу. Та перевершив усіх Сергій Григор’єв  (гітарист), він зміг забратись на величезні колонки  і стоячи на них, з відчуттям власної гідності, грати свою партію якийсь час.

Новий альбом показав наскільки різноплановим може бути гурт, у треках сплітались абсолютно різні стилі музики: стоунер, грандж, інді-рок, трохи поп-року і навіть хоп, а доповнювало все безліч електроніки. Вокаліст на цей рахунок має власну думку, що була озвучена зі сцени:

«Для тех, кто испугался, что мы продали рок-н-ролл, не ср*ть». У текстах свіжих пісень постійно підіймались теми нічних клубів та взаємовідносин, за словами виконавців – так вони відобразили власне життя і життя своїх друзів. Гітарист розповів, що музика до створеного альбому була прорахована через спеціально розроблені програму і коди, де алгоритм, пов'язаний з гороскопом, визначав, як досягти гармонії.

Виступ не обійшовся без старих треків («Сестра милосердя» та ін.). По закінченню основного часу гурт викликали на біс і вони виконали «Can–Can», в котрому лунав відголосок старовинної хасидської мелодії з «Хава нагіли».