МузПростір

Гурт офіційно заявляє про припинення співпраці з продюсерським центром «Catapult music» (артисти:«Пара-нормальних», «Дом солнца», «140 Д»).

Тарас Тополя: «Беззаперечно, позаду вагомий і плідний період роботи групи з агентством, який обом сторонам приніс гарні результати. Адже, за період з 2008р. (створення гурту в сучасному складі, укладення контракту) і по 2010р., АнтитілА презентували дебютний альбом «Будувуду», стали лауреатами багатьох фестивалів, отримали премію «Непопса» радіостанції «ДжемFM», увійшли в п’ятірку номінантів на премію ЕМА каналу «M-TV» і завоювали популярність серед українських слухачів. Тепер настав час, для більш глобальних кроків, до яких «Catapult music» виявились не готовими., Ми залишилися друзями, але не партнерами.»

Новий самостійний період групи почався з яскравої події - виступу у якості хедлайнерів M-TV сцени найбільшого Європейського фестивалю «Sziget-2010», що, вже десятки років, збирає сотні тисяч людей на острові «Обуда» в м. Будапешт.

Окрім того, у листопаді команда вилетіла до Тель-Авіва, де, за підтримки головного українського мандрівника Ігора Захаренка, на березі Середземного моря, тиждень фільмувала нове відео на пісню «Біла ворона». Режисером та продюсером якого втретє виступили брати Рожени. Відео незабаром з’явиться на екранах музичних телеканалів.

Вже, також самостійно, АнтитілА продовжують роботу над другим альбомом, у який увійдуть 13 нових треків, серед яких вже відомі «Рожеві діви», «Вибирай». Бонусом будуть додані перевірені хіти: «Бери своє» та «Будувуду».

Щодо концертної діяльності, то вона у команди досить насичена. Про що свідчить афіша відкритих виступів гурту на офіційному сайті (www.antitela.com.ua). Крім того АнтитілА змінили формат співпраці з івент-агенствами. Відтепер, щодо організації концертів гурту, не існує поняття «ексклюзив», і АнтитілА відкриті для усіх івент і BTL-компаній.

Тарас Тополя: «Успіх будь якого артиста і музиканта формують його прихильники і слухачі. Ми щиро радіємо, коли наша творчість надихає людей на добрі і високі вчинки. Ми дякуємо за прихильність всім нашим фанам і заради вас, продовжуємо створювати нові відео-кліпи, пісні, образи, і сучасну українську музику».