МузПростір

Читайте звіт про виступ відомої групи 8 грудня у Crystal Hall.

 

Яке відношення має ДахаБраха до новозеландського колективу Concord Dawn? Про це ви змогли б дізнатися, потрапивши на концерт-презентацію нового альбому колективу, Light, в столичному клубі Crysall Hall. І якщо ви там були - вам дуже пощастило. А якщо ні, то доведеться просто читати звіт і слухати новий альбом. І тоді частина таємного стане явним...

 

ДахаБраха (що в перекладі зі староукраїнської означає давати і брати) у складі Марка Галаневича, Олени Цибульської, Ірини Коваленко та Ніни Гаренецької справді віддає глядачам найкраще, що у них є - свою музику. І вдячно приймає позитивні емоції своїх слухачів. На концертах завжди панує приємна й душевна атмосфера.

 

Новий альбом ДахиБрахи отримав назву Light, проте в той вечір на сцені звучав не лише light, а й, як сказав Марко, dark. Коктейль із старих і нових треків не залишив байдужим нікого. Особливо групу зворушив той факт, що публіка вже знає напам'ять слова майже всіх треків з нового альбому. Дякувати інтернету.

 

Розпочавши зі спокійних, навіть дещо монотонних, майже заколисуючих треків Сухий дуб, Колискова, Карпатський реп, дахівці поступово прискорювали темп, що в результаті призвело до загальних активних танців, хорового співу та шквальних оплесків із глядацької зали. Спершу ніжні і зворушливі Baby і Specially for you під кінець перетворюються на хаотичне, однак від цього не менш прекрасне нагромадження звуків. У компанії з ними звучали також Весна, Жаба і Тьолки. А кавер-версія треку Please don `t cry, де з легкої руки музикантів етнічні наспіви перемішалися із драм-н-басовим ритмами, розбиває абсолютно всі шаблони і зносить дах. Як сказали самі хлопці: Concord Dawn сподобалося, подивимося, чи сподобається вам. Більш ніж несподіваний підхід і бачення драм-н-бас-музики.

 

Презентувавши весь альбом, а також згадавши кілька старих речей, хлопці розкланялися, але так просто піти їм не вдалося. Після першого завершення концерту ДахаБраха двічі виходила на біс, забрала з собою просто гору квітів, а публіка все ніяк не хотіла відпускати своїх улюбленців.

 

Враження від концерту - найприємніші. От тільки одна неприємність дещо затьмарила загальну світлу картину - проблеми з гардеробом, схоже, стають вже недоброю тенденцією. У певний момент гардероб просто закрили, оголосивши: Місць немає, тож добрячій половині публіки довелося танцювати з курточками в руках. Що, повірте мені, вкрай незручно.