МузПростір

Вчора, 1 грудня Олег Скрипка відкрив 3-й щорічний фестиваль “Різдвяна країна мрій”. Він проходитиме на території культурно-розважального центру Мамаєва Слобода.

“Я давно хотів об'єднати всі українські новорічні свята в один фестиваль. Цього року мені це вдалось. Люди повинні згадати, як треба веселитись”, - сказав Олег Скрипка.

 

Фестиваль проходитиме 6 днів.“8 грудня ми відкриємо на “Мамаєвій Слободі” резиденцію Святого Миколая. Зараз проводимо кастинг на його роль, - продовжив Скрипка. - Будемо випікати в печі медові пряники та «миколайчики», а 19 безпосередньо в день Святого Миколая він буде роздавати подарунки й гратись дітьми”.

 

На Різдво організатори обіцяють вертеп під приводом Тараса Компаніченка й виступ Олега Скрипки та «Ле Гранд Оркестра».“На Старий новий рік казкар Сашко Лірник розкаже про різдвяні дива, потім всі разом будемо співати колядки а на Василя, 14-го січня проведемо майстер-клас засівання й співання щедрівок”, - додав Скрипка.

 

19 січня організатори “Різдвяної країни мрій” пропонують покупатись в ополонці озера Красавиця, виконуючи давні козацькі обряди.В Україні найкраще з усієї Європи збереглись традиції святкування Новорічних свят. Цього року ми будемо їх святкувати організовано, - підсумував Скрипка.