МузПростір

Вчора у Sullivan Room Kiev відбулася презентація другого альбому етно-лаунж гурту Shopping hour - «Sunce Вітер». Жодних прес-конференцій – лише жива музика і живе спілкування в унісон з девізом - «Еклектика. Свобода. Радість».

Над альбомом з 14-ти треків робота тривала майже три роки. Однак, за словами продюсера Shopping hour, Тані Ша, обсяг напрацьованого матеріалу складає понад  4 години. І наразі музиканти думають, у якій формі все це презентувати світові.

 

Назву альбому взято з однойменної пісні «Sunce Вітер». Вона має всього один куплет і виконується чотирма мовами – російською, сербською, українською й русинською. Зі слів учасника Shopping hour, Антона Лейби, основний принцип, який закладено в цей альбом, - не обмежувати себе однією мовою чи культурою.

 

Всім охочим придбати альбом «Sunce Вітер» з автографами учасників гурту, варто поспішити http://www.umka.com.ua/rus/catalogue/ethno-pop/shopping-hour-sunce-viter-digi-pack-the-sun-wind.html сюди. Кількість підписаних альбомів обмежена.