МузПростір

У київському метрополітені знов з’явилися плакати із соціальною рекламою гурту «Божичі». На цей раз Божичі закликають проявити інтерес до людей старшого покоління, більшість з яких є носіями тих чи інших знань народної культури.

«Запиши, як співає твоя бабуся!» - закликає плакат із зображенням Катерини Пилипівни Буклаєнко з с.Богуслав Павлоградського р-ну Дніпропетровської обл. «Запиши, як грає твій дідусь!» - закликає плакат із зображенням гармоніста-віртуоза Дмитра Левковича Мойсеєнка, киянина, що родом з Іванківського р-ну Київщини.

Адже тепер записати свою бабусю чи дідуся - це так просто! Майже в кожного є мобільний телефон з вбудованим диктофоном. Треба тільки попросити Ваших бабусю чи дідуся розкрити Вам скарби своєї пам’яті! По-перше, Ви отримаєте чудову згадку, а, по-друге, записаний Вами матеріал може стати в нагоді якомусь фольклорному колективу, - кажуть у фольклорному колективі.

Тим, хто збирається записувати, радять занотовувати, з якої місцевості людина родом, та звідки походить пісня, яку вона співає - це важливо для науковців, яким, можилво, записаний матеріал потрапить до рук.