МузПростір

Запорізький гурт Дабл Ді став відомий широкому колу прихильників реп-музики з пісні, написаної спеціально для програми «Жди меня».

Річ в тім, що один з двох учасників колективу був безкоштовним волонтером телепередачі, і в такий спосіб хлопці вирішили привернути увагу небайдужої молоді до програми. Результат був неабияким. В Росії програмою «Жди меня» хлопцям зняли лайв-кліп. Втім офіційною роботою його назвати не можна.

Тепер реп-гурт Дабл Ді по праву вважається міжнародним, адже один з учасників – Дмитро Лазаренко - мешкає нині в Москві, інший учасник – Дмитро Деміхов, - залишився в Запоріжжі. Втім далека відстань не стала на заваді творчім планам. В такий спосіб хлопці охоплюють аудиторію двох країн. Перша офіційна відео-робота зроблена спільно з московським репером Курбатом. До зйомок залучили і професійних акторів Санкт-Петербургського театру. Загалом на зйомках працювало понад 30 людей. Найбільшою несподіванкою було те, що нашого земляка Дмитра Деміхова не пускали на територію лісу, де відбувалися зйомки, мотивували своє рішення на контрольному пункті охоронці тим, що у хлопця український паспорт. Обходити КПП довелося за кілька кілометрів лісами, періодично забрідаючи в болота.  Втім, навіть це, як і те, що телевізійні канали відмовляються досі брати форматний кліп до ротації не стає перепоною між справді ліричним і чесним кліпом і глядачем. Вашій увазі кліп гурту Дабл Ді та Курбата – «Глаза в глаза», Режисер: Роман Трофимов Оператор-постановник: Віорел Курносов Другий оператор: Роман Любомиров Продюсери: Данило Кацнельсон; Роман Любомиров В ролях: Роман Петросов; Жана Мусто; Саша Кузнєцов