МузПростір

20 жовтня року Сашко Положинський запросив усіх бажаючих до закладу http://sullivanroom.kiev.ua/ «Sullivan Room». На порядку денному – презентація альбому рімейків, реміксів на відомі хіти та власні пісні.

Назва доволі прозаїчна – «Назбиралося на 2010». Власне гурт до цієї платівки відношення не має – все це творчі доробки саме Сашка.

Бажаючі могли стати власниками платівки «не відходячи від каси». Себто їх продавали в холі закладу. Вхід на дискотеку був символічний – 30 грн.

Саме дійство мало початися о 20:10. До цього часу Сашко спілкувався із журналістами, вітався з друзями – кепарик, джинси, забіганий такий. Встає до діджейського пульту, і... в очі кидається хвилювання. Не кожного ж дня презентуєш диск та віддаєш свою творчість на поталу критики! Спочатку враження було, що прийшли не музику слухати, а фотосесію для Положинського влаштувати – стільки камер тримало зірку під прицілом.

Та він не зважав. Перше, що зробив – вибачився перед тими, хто прийшов в надії на виступ гурту Тартак, чим ясно дав зрозуміти, що виступати гурт не буде. Публіка сприйняла це неоднозначно – багато хто, певно, щиро сподівався. Знітившись, Сашко заходився перевіряти точний час – дуже хотілося почати символічно – 20:10. Гра чисел. Хтось із залу підказує – пора! І перші баси. Баси? чого? Публіка, яка чекала на ремікси пісень Тартака не розуміє – це ж рімейк на один з відомих хітів – «Forty Five» Maroon 5! Сашко грає веселість, стрибає, танцює, намагається на це підбити і публіку.

Відома «Love long distance» від Gossip почала рухати народ. Сашко стрибнув у люди – почав смішно витанцьовувати. Це була, так би мовити, нервова радість. Шкода було – дуже важко бачити, що твою творчість не одразу приймають – треба брати харизмою!

Мікс на Bloodhound Gang, і помічаємо зміни: народ розслабився, підспівує знайомим мотивам, в такт музики рухається. Як то кажуть «прохавали тєму».

Сашко ж, полегшено зітхнувши, видає малу-по-малу десерт – мікси на пісні Тартака. Серед них «Кожнетіло», «Омана», «Я не знаю».

Тут вже навіть обмануті надії фанів, які прийшли нібито на концерт, виправдалися – під час пауз так співали, ніби на концерті.

Порвала зал знаменита «I will survive» - зовсім несподівано.

Врешті-решт, вечір було врятовано. Всі більш-менш задоволені, із дебютом Сашка поздоровляємо.

До речі, є інформація, що Сашко має намір продовжувати традицію вечірок такого стилю, що ж, вдачі йому та творчого натхнення!