МузПростір

16 жовтня в київському концертному залі http://crystalhall.com.ua/ «Crystal Hall»у відбулася знакова подія для прихильників якісного репу, а саме – підсумковий щорічний концерт реп-фестивалю та виступ одного з кращих реперів Росії – Басти.

В ході фестивалю, як і минулого року, обирали найкращих молодих і талановитих виконавців з різних куточків України. Взяти участь у відбірковому турі міг кожен охочий, переможці обиралися шляхом прозорого голосування на порталі http://basta.open.ua basta.open.ua. Цьогорічним нововведенням стала почесна номінація «true», яку цілком заслужено здобув Герік Горилла, набравши рекордну кількість голосів. У раніше заявлених номінаціях перемогу вибороли: «Повышеный градус» – переможці вібору північного регіону; KOVAL' – переможець відбору західного регіону; «Славяне» – переможці відбору центрального регіону; «Fly Stars» – переможці відбору південного регіону; Фис и Нахал – переможці відбору північного регіону. Спеціальними гостями були MC Герик Горрила, Dj ProВass, Dj Terri. Визнання за краще відео роботу року дістав репер з Харкова – Ліон за кліп «Кай и Герда». Справжнім «проривом року» став репер з Харкова – СВО, набравши величезну кількість голосів. Під час свого виступу СВО просто таки порвав публіку своїми вже відомими хітами.

 

Проте головне дійство було попереду: коли на сцену вийшов Баста – хедлайнер концерту, публіка була вже добряче розпалена і зустріла його шаленими оплесками. На щирість прихильників Баста відповів проникливим виконанням, як уже старих хітів, так і досить нових пісень з останнього альбому Баста-3. В ході концерту прозвучали «Город дорог», записана з Центром, «Каліфорнія», «По нутру», «Под куполом», «На аккордеоне» з Ногганівського циклу, зворушлива композиція «Мама», «Осінь» – одна з найстаріших робіт, а також «Здесь солнца не видно» в її оригінальному варіанті, до співпраці з Бумбоксом. Енергетика Басти неймовірно потужна, цей виконавець наділений фантастичною здатністю розпалювати аудиторію. Якщо з будь-яких причин ви пропустили таке феєричне дійство як концерт Басти, то ви матимете нагоду відвідати його концерт 10 грудня у Києві. Саме тоді відбудеться довгоочікувана представа нового спільного альбому Басти і Гуфа «Открой свои глаза», яка багаторазово відкладалася через надзвичайну зайнятість обох відомих реперів.