МузПростір

Продюсерський центр KARPARATION зібрав друзів на першу відкриту зіркову гру «Мафія».

Унікальна для Львова вечірка в ганстерському стилі об’єднала за одним столом багатьох селебретіс та впливових людей нашого міста. Зокрема, на вечірку завітали співачка та продюсер Наталка Карпа, група «Шоколадка», група «Glamour», співачка Мія, арт-балет «Gledis», співачка Зоряна, Maximus та соліст Львівської Опери Петро Радейко.

 

Окрім представників шоу-бізнесу мафією, шерифом та мирними жителями були: головний редактор газети «Високий Замок» Наталія Балюк з дочкою Юлею, директор телеканалу НТА Віталій Білень, співвласник аквапарку «Пляж» Андріян Гутник, головний редактор журналу «STYLEBOOM» Емілія Худа, ді-джей радіо «Львівська Хвиля» Андрій Великий, телеведуча Оксана Гнатишин та інші.

Під час MAFIA PARTY відбулось 3 зіркові гри, в кожній з них вирували шалені емоції, адже ніхто не хотів програвати: ні мафія, яка намагалась усілякими способами відвести підозри від себе, ні мирні жителі, які хотіли врятувати місто. Врешті-решт, 2 перемоги за мирними жителями і 1 перемога за мафією. Далі буде… Усі запрошені гості мали можливість не лише зіграти в Мафію, але й отримати подарунок. В розпалі вечірки відбувся розіграш трьох абонементів від аквапарку «Пляж».

Наталка Карпа: «Продюсерський центр KARPARATION позаочі називають кланом через те, що ми завжди один за всіх і всі за одного, як сім’я. Тому дух цієї гри нам дуже близький! Плюс - в офісі ми часто граємо в мафію. Це логічна, пристрасна і цікава гра, під час якої гравці проявляють свої найнесподіваніші риси характеру. Разом з клубом «Rafinad People» ми вирішили зробити відкриті ігри у форматі MAFIA PARTY, на які запросили своїх друзів. Це була перша гра, але всі чекають продовження! Крім того, багато хто просто не зміг приїхати сьогодні. Тому, чекайте, скоро повторимо!»