МузПростір

5 жовтня, у вівторок Гайдамаки та режисер Олесь Санін знімають кліп на пісню «Ой на морі», присвячену сучасним козакам – українським байкерам, що загинули в дорозі на своєму коні.

Частина матеріалу вже знято на байкерських зльотах. Також у кліп увійде лайв-відео з недавнього виступу Гайдамаків на фестивалі «Гайдамака.UA». Третя, особливо важлива частина зйомок відбудеться на березі Київського моря, де буде задіяно кілька байків з їх колоритними власниками, у тому числі триколісний шедевр – трайк. Тут ви побачите власні чоппери Олеся Саніна та акордеоніста Гайдамаків Івана Леньо. 

 

«Ой на морі», текст пісні (українська народна): Ой на морі, на Чорному На камені на білому Сокіл з орлом купається, Сокіл орла питається: Чи був, Орле, на Дунаї, Чи чув, Орле, про Михайла? "Не так я чув, не так я чув як сам бачив: Ішло військо на три шляхи. А в тім війську, а в тім війську козацькому Біжить возок та й покритий Червоною, червоною китайкою, Заслугою козацькою. А в тім возку, а в тім возку було тіло Порублене, почорніле. Не плач, мати, не плач мати, не журися, Бо вже син твій оженився.

 

«Ой на морі», лайв: