МузПростір

Нещодавно завершились зйомки відео на пісню Автобус.

Говорить Андрій Тіма Тимчук (лідер ФлайzZzи):  Все ж таки ми до нього добрались! Цей чотириколісний друг регулярно нам допомагає у мандрах на концерти та й просто по життю. Правда не той, якого ми спеціально «підтягнули» на зйомки (бо на ньому нам потрібно було б за днів 5 вирушати на концерти)), а трохи інший, більш сучасний. ЛАЗ, який у нас в кліпі буде дууууже симпатичним та кумедним, живе та рухається ще з 1958 року! 

 

Ідея відзняти кліп саме на цю динамічну та драйвову пісеньку прийшла молодим режисерам Дмитру Федорчуку і Тарасу Перетятко, з якими ми вирішили поекспериментувати та черговий раз допомогти починаючим кліпмейкерам. - веде далі Тіма. 

 

Весь процес розпочався з нічних зборів (вирушили за місто близько 3ї години ночі), а проходив практично весь день під палючим липневим сонцем. Місцеві жителі села Гаразджа, в межах якого відбувались зйомки, періодично навідувались аби роздивитись, що саме відбувається в них на полях. З нетерпінням чекаємо на результат спекотних зйомок. - підсумував лідер волинських мух.