МузПростір

Гурт AtmAsfera долучилась до ІІІ Міжнародного еко-культурний фестивалю «Трипільське коло. Вогонь», що тривав З 1 по 4 липня в місті Ржищів під Києвом.

Гасло фестивалю – «Запалюємо серця!». За очікуваннями організаторів, цьогоріч Трипільське коло мало зібрати близько 24 тисяч учасників та гостей.

 

Українські прихильники не мали можливості побувати на виступі улюбленого гурту вже досить довго, бо ж протягом кількох останніх місяців Atmasfera на теренах Незалежної не виступала – гурт активно гастролює Польщею та бере участь в різних європейських етно-фестивалях (про це незабаром).

Та й на Трипільське коло заїхали лише на один день – прямо з потягу на сцену, а зі сцени – знову в потяг. Втім, враження від виступу колективу як і у гостей, так і в організаторів фестивалю лишилися незабутні.

Atmasfera заграла в оновленому, не звичному для себе стилі.

Постійні гастролі дають взнаки - росте професійний рівень музикантів, дійство на сцені перетворюється на справжнє шоу, вдалі аранжування та мікси композицій змушують по-новому поглянути навіть на знайомі до кожного акорду мелодії. Єдине, що залишається незмінним – емоційне наповнення виступу. Одна композиція поволі переходить в іншу, мелодія лине лине лине все далі і вище і глибше і вже не відчуваєш, де закінчуються ноти і де починаєшся ти. Серце летить на зустріч чарівним звукам флейти, наповнюється ніжною мелодійністю мандоліни, відгукується луною ритмам басу. І най навіть ти заприсягнувся бути просто спостерігачем в цьому шаленому вихорі емоцій та почуттів – серце виривається з тенет буденності та тягне тебе в безкінечний містичний танок під зоряним небом.

Atmasfera - музика любові. Музика, яка запалює, пробуджує любов в серці. Любов щиру, вічну, безкінечну. Справжню.