МузПростір

Напередодні великого державного свята українська молодь святкує своє професійне – День Молоді. Цього року хмельницькі організатори порадували великою кількістю виконавців та різноманітністю стилів.

Було усе і для всіх: пісні молодих виконавців, реп-гурти та рок-музика, ді-джеї та цікаві конкурси.

Розпочалося все (як і було заплановано - о 14 годині) з виходу на сцену найкращих виконавців нашої області. Свої таланти демонстрували Антон Вараниця, Ігор Кукурудза, Каріна Гаврилюк, Дарья Кушал, Вадим Кушнір, Вова Колісниченко, Сергій Гутовський, Олександра Кущ, Артем Ромасюков, Олена Дзюбецька, Павло Дасюк, Ніна Глушок, Вікторія Ковальська, Надя Кліменко, Валерія Іноземцева, Катерина Козлова, Олексій Фролов, Світлана Літвінова та інші. 

Далі на сцену привітати усіх вийшли відомі танцювальні проекти: Студія Вікторія, Альборадо, шоу-балет Креатив, шоу-балет TOYS, які запалювали своїми ритмами та різноманітністю рухів. 

Не пройшло багато часу, як свої теми почати читати реп-гурти Монамі, Н.Г.В. та Різні, які вкотре довели усім, що хіп-хоп у нашому місті розвивається і знаходиться на досить високому рівні.

Також цього разу на сцені грали ті, зради кого прийшла більша частина неформальної молоді. Мова йде про рок-гурти Чумацький шлях, ZEBRAJAZZ". Нотки драйву, фолку, блюзу та ска-панку підривали своєю енергійністю та шаленими емоціями. 

Неможливо не відмітити двох людей, які «керували» усім зі сцени, а саме Лесю Лишенюк та Сергія Щербанюка. Саме вони не давали глядачам заснути та розважали їх усіма можливими способами.

Останній виступ тривав найдовше, адже це був ді-джей, який вміло крутив треки жонглюючи різними музикальними ефектами.  До речі, це все прикрашало лицарське містечко та козацький курінь, де навіть готували їжу. Величезний казанок з пловом все частіше і частіше привертав свою увагу, адже аромат був неймовірний. Ось так, святкували хмельничани День Молоді. Хочеться подякувати організаторам за такий концерт, адже це ще одна можливість довести, що сучасна молодь може святкувати і без алкоголю.