МузПростір

«Я тебе кохаю» — саме так називається новий сингл гурту «Jah Пре», який харків’яни презентували у клубі http://pintagon.com.ua/ «Pintagon».

Невеличка комфортна зала  зібрала близьких друзів і просто любителів своєрідної музики гурту «Jah Пре». Справжні експериментатори, за часи свого існування хлопці працювали з духовими і перкусією, співали у жанрі репу, фанку і регі. Цього разу звучали композиції про Вавилон і позитивні вібрації, виконувалися ска-переспіви народних балад («Ой чиє то жито») і пісні у співавторстві з Сергієм Жаданом («Я не хочу тебе»).

 

До нового синглу входить три пісні: «Я тебе кохаю» і дві обробки  на давній хіт «Babylon» і ту ж «Я тебе кохаю» (автор — Олексій Борисов, близький друг гурту). На новий альбом прихильникам варто чекати восени цього року, хоча коли саме, музиканти обіцяти не беруться. Особливою фішкою нового синглу є участь юного флейтиста Антона Смирнова, учасника харківського фольк-рок колективу «Spiritual Seasons». «Ми дружимо гуртами,» — сміються  хлопці із «Jah Пре».

 

Вдячні слухачі кайфували від вдалого поєднання флейти з гітарами і ніжною лірикою, а музиканти навіть не приховували задоволення від власного ж експерименту. Особливий настрій допомогла створити також Даня Деніна — вона розбавляла драйвові мотиви композицій проникливими віршами.