МузПростір

Презентуючи нову колекцію прет-а-порте дизайнера Олесі Теліженко, на подіум Українського Тижня Моди вийшли ГАЙДАМАКИ.

Це нестандартне для світу моди дефіле музикантів привернуло увагу, звеселило, продемонструвало якість, енергетику і колорит одягу «made in Ukraine», стало кращим показом Тижня на думку Національного телебачення. Для ГАЙДАМАКІВ представлена колекція – це одяг, який дійсно подобається, який хочеться носити у повсякденному житті. Незвичайний крій, натуральні матеріали, складна техніка виконання орнаментів, геометрія мотивів та рельєфність узорів – вона шилася індивідуально для кожного музиканта, з нею було важко розлучатися.

 

Дещо з колекції справді з’явиться у гардеробі ГАЙДАМАКІВ, а поки кожна презентована модель носить кодову назву за іменами музикантів. Так на піджак «Ярмола» вже поклав око Сергій Притула, а інші відомі люди, що відвідали показ Олесі Теліженко, серед яких Остап Ступка, Тарас Чубай, Росава, родина Олеся Саніна тепло відгукуються про кожну модель.

Після показу у клубі «Heaven» відбулася вечірка, присвячена події, танці під дебютний діджейський сет акордеоніста Івана Леньо, барабани та звуки коси. Співпраця українського модельєра та гурту матиме продовження у нових концертних костюмах ГАЙДАМАКІВ.

 

Але, це треба бачити на власні очі: