МузПростір

23 березня під час виступу в арт-проекті «Майстер-Клас» група «Танок На Майдані Конґо» вперше представить кілька пісень зі свого нового альбому, реліз якого відбудеться вже за місяць. Непопсовий творчий вечір «ТНМК» в столичному арт-клубі «44» складатиметься з новинок та хітів попередніх альбомів групи.

Робота на п’ятим номерним альбомом «ТНМК» вже вийшла на фінішну пряму, і реліз нової платівки може відбутися 21 квітня. До альбому вже прописав скіти відомий письменник та друг «ТНМК» Сергій Жадан, і як розповів Олександр Сидоренко Фоззі лишилося записати усього одну пісню, після чого платівку можна вважати готовою до оприлюднення. Затягувати з випуском нового альбому музиканти не збираються, адже є бажання випустити сучасний актуальний продукт, а не морально-застарілу збірку. Першими пісні майбутньої платівки «ТНМК» зможуть оцінити столичні меломани вже 23 березня, під час виступу групи Фагота та Фозі в клубі «44» в арт-проекті Майстер-Клас. Музиканти підготували спеціальну програму, що складатиметься зі старих супер-хітів та новинок майбутньої платівки. За тим унікальним концертом можна буде спостерігати в режимі реального часу на сайті музичного каналу A-One-Україна, а вже в квітні телеверсія виступу з'явиться в програмі «Живага».

 

Також! 22 квітня під час книжкового ярмарку у Харкові Олександр Сидоренко Фоззі представить свою другу книжку «Wintersport». Один з расказів «Земля Королеви Мод» було оприлюднено в інтернеті ще минулої зими. Нова збірка, як і дебютна «Ели Воду Из-Под Крана», складатиметься з неординарних сюжетних історій та розмов.