МузПростір

Пелюстки троянд, шампанське і плюшеві ведмеді. Чарівна дівчина, приємна музика і гітара —комусь здасться, що мова йде про романтичне побачення. Я ж збираюся розповісти про концерт харківського гурту Lюk, що відбувся у клубі http://www.jazzter.com.ua/ «Jazzter».

Музика, що не вписується у жоден жанр і не підходить  ні під який формат зібрала повну залу шанувальників. Якщо колись це були в основному витончені естети, то сьогодні публіка якнайрізноманітніша. І невідомо, що так притягує меломанів — чи то улюблені хіти, чи майстерність живого виконання, чи справжня харизматичність солістки Олі Герасимової…

 

«Lюk»-и дивували на кожному кроці. Перед першою піснею Оля осипала залу пелюсткаим троянд, адже їй хотілося зробити для глядачів щось особливе, як потім зізналася вона у інтерв‘ю.  Потім —привітала  одного з шанувальників із Днем народження і подарувала пачку «M’Ms»-ів. У відповідь — букети, плюшевий ведмедик, пляшка шампанського і навіть пляшечка мильних бульбашок, які передавали із зали на сцену. Після виступу люди не соромилися підходити до музикантів, ділитися і просто дякувати, адже «Lюk»-и просто провокують на щирість!

 

Не дивно, що гурт викликали на біс. У рідному для музикантів Харкові атмосфера по-справжньому домашня, збуджена зала підспівує кожне слово, ловить електронні ритми і просто відривається на повну. А на сцені — шалена енергетика від Олі, яка примудряється і співати наживо, і танцювати, і спілкуватися з найбільш палкими прихильниками з перших рядів. Учасники гурту живуть як єдиний організм, спілкуються, здається, самими тільки поглядами, які, мов електронні заряди, передаються через музику і слухачам. Грали «Оленів», про «Всі коти потрапляють в рай», хіт «Электрочеловек», а на біс заспівали пісню «Катя». 

 

Концерт гурту «Lюk» — це те, заради чого варто облишити всі справи і вибратися з дому у такий мокрий весняний день. Це те, що однозначно підніме настрій, надихне енергією і допоможе повірити, а в що — кожен вирішує для себе.