МузПростір

Український англомовний гурт із французькою назвою «Gouache», який за кількістю ротацій обскакав навіть Rihanna, виступив у харківському клубі http://www.jazzter.com.ua/ «Jazzter».

Свій перший альбом «Simple Me» молода київська команда випустила нещодавно. Налічує він 13 композицій, із яких 11—англомовні. Але не поспішайте судити. Хлопці, на відміну від багатьох українських виконавців, чудово володіють англійською. Крім того, це аж ніяк не заважає музикантам створювати пісні українською та російською мовами. Найбільшу реакцію харківської публіки викликали все ж україномовні «C`est La Vie» та «http://www.muzprostir.com.ua/charts.html 7 секунд», хоча, як сказав один із відвідувачів клубу: «потрібно бути достатньо сміливими, щоб виконувати пісні англійською, бути впевненими у своїх знаннях та вимові — і це у гурту непогано виходить!» Розпочали концерт хлопці піснею «What a Feeling», наступну композицію «Will I Find» присвятили «всім, хто шукає чи буде шукати свою любов» , а також порадували фанаток та просто прихильниць уже добре відомими хітами «C`est La Vie», «Simple Me» та «7 секунд». Приємно вразила ніжна ліричність, особливо композиція «My story», яку фронтмен Іван Розін виконував у майже темній залі соло, акомпануючи собі на синтезаторі. У такій атмосфері завжди навіюються приємні спогади і виникає бажання бути поруч із коханою людиною. На обличчях прихильниць вже з перших композицій з’явилися зачаровані посмішки, а Ваня, у свою чергу, тримав із публікою міцний візуальний та емоційний контакт.

 

На завершення «гуаші» лишили нову пісню «Я тебя нашел», яка ще не ввійшла до жодного з альбомів, а після неї, коли вже згасли сценічні прожектори, дали слухачам трошки «хардкор-імпровізації». Чіпкі мелодії — як ніжні, так і швидкі драйвові вдало поєднуються зі словами, які так і хочеться наспівувати, ритм захоплює з перших тактів. У «Gouache» незвичний для української музики європейський саунд, проте іти на зарубіжний ринок хлопці не поспішають. Що ж, можливо, музика такого рівня дасть поштовх для розвитку і покращення вітчизняного? Більше читайте в http://www.muzprostir.com.ua/publication.html інтерв’ю з гуртом «Gouache» , яке з’явиться на сайті невдовзі. Також дещо пізніше дивіться http://www.muzprostir.com.ua/tags/фотозвіт.html фотозвіт з концерта у «http://www.jazzter.com.ua/ Jazzter»і.