МузПростір

Клуб http://vkontakte.ru/club23162022 «ПАПА PROTIF». Україна. м. Дніпропетровськ. вул. Леніна, 6. 2 березня. 20:00. Вхід 60-80 грн.

2 березня в дніпропетровському концертному клубі «Папа Protif» пройде перший благодійний музичний фестиваль «GRANI night-fest».

 

Концерт відкриють молоді українські гурти, що грають у стилі фолк-рок: «ГражданинТопинамбур», «ТеЯRем» , «OT VINTA» та інші..

 

Яскравим продовженням вечору стане запальний DJ-сет від неперевершеного рок-стар української сцени Олега Скрипки. Прогресивний музичний напрям Етно-диско у виконанні DJ O'Skrypka являє собою унікальне поєднання народних мотивів та сучасного електронного стилю. Неймовірний драйв та потужна енергетика музиканту дозволить цілковито поринути у надихаючу атмосферу цього фантастичного музичного шоу.

 

Завершеннями вечору стане DJ-night — ультрасучасні танцювальні ритми та феєрверк позитивних емоцій від приголомшливих «2 IN 1», Diesel, Donatas, Taras Bazeev.

 

Всі кошти, отримані у рамках заходу, будуть передані до благодійного фонду «Дарина» для надання допомоги дітям, хворим на онкологічні, гематологічні та імунологічні захворювання.

 

!!! Білети поступлять у продаж з 2 лютого!!!