МузПростір

12-18 ЛИПНЯ, Одеса, Куяльницький лиман, Квитки: 50-200 грн.

Фестиваль АртПоле: перформенси, лендарт, музика з 15 країн. Від атмосферного ембієнту Port Mone — крізь експерименти та стилістичні суміші від Kapela Kvety, Gurzuf, Atlantida, крізь стародавні наспіви, сплавлені з дабом, трип-хопом, хаусом, як це роблять Village Kollektiv, ДахаБраха, Piss&Laugh, Ойра, Бадьян Сауна Сістем — до щирої та дуже енергійної музики Fatima Spar, OqueStrada, Gattamolesta, Di Grine Kuzine, Маланка Оркестра та Перкалаба.

 

Ми створимо свій звуковий простір, в якому відбудеться злиття прадавнього й актуального. Ми не намагаємося вводити стилістичні обмеження (хоча на фестивалі не передбачається автентичного фольклору, джазу, року та класичної музики:). Слухати доведеться не тільки вухом, а і серцем, і дивитися не тільки двома, але й третім оком. Мистецтво відкритого простору передбачає розуміння, взаємодію і спільну з навколишнім середовищем гру. Окрім музики на фестивалі — кіно, перформенси та створення об’єктів у просторі (лендарт, інсталяції в довкіллі й кінетик-арт або вдалі їх поєднання).

 

Формат цьогорічного АртПоля передбачає експеримент і вдалий синтез — нетрадиційне поєднання традиційних інструментів, ідей, способів виконання, фактур, матеріалів, живих інструментів і автентичного вокалу з електронікою, або живих інструментів і індивідуального ставлення до видобування з них звуків, або творіння інструментів, що звучатимуть за допомогою хвиль та вітру, або створення гігантських місць відпочинку з різнокольорових парасоль, або плетіння з лляних мотузок і магнітофонних плівок, або прогулянка соляним берегом і виникнення миттєвого об’єкту зі слідів і тіней…

 

Фестиваль являтиме собою велику гру, потрапляючи в яку, ти стаєш одним з героїв. Під час однієї з майстерень виготовлятимуться декорації, що прикрашатимуть сцену. Під час іншої створюватиметься відео, персонажем якого ти можеш стати. А підготуватися до зйомок можна, відвідавши ще одну майстерню, де тобі допоможуть зрозуміти власне тіло й навчитися відповідно рухатися. Сцена трансформуватиметься кожного дня. Елементи її інтер’єру й відео, що проектуватиметься на екрани, певною мірою залежатиме від вас. Ми пропонуємо вам спробувати себе як актора, як художника, як режисера — як автора. І в той же час не забороняємо лишатися спостерігачем. Окрім чудової музичної програми, кожного дня працюватиме кіноклуб, оживатимуть різні куточки простору АртПоля завдяки новим об’єктам у просторі, відеопроекціям, аудіо-візуальним перформенсам. Програма ще доповнюється — слідкуйте за оновленнями на http://www.artpolefest.org www.artpolefest.org. Загальний сценарій фестивалю свідомо існує лише в загальних рисах, адже імпровізація вітається. Приєднуйтеся до гри!

 

У Дніпропетровську квитки на фестиваль можна придбати в «Білокнижнику» (вул.. Червона площа, 3. Тел.: 33-55-82). Детальнішу інформацію про фестиваль та продаж квитків у інших містах можна дізнатися тут:http://artvertep.com/poster/9902/1/11529.html http://artvertep.com/poster/9902/1/11529.html