МузПростір

26 червня Гайдамаки вийдуть на сцену найбільшого фестивалю музики та мистецтв у країнах Балтії — «Be2gether» («Будемо разом»).

Фестиваль проходить в Литві на історичних землях замку Норвілішкес в унікальних за своєю природою околицях містечка Дєвянішкес. Саме звідси беруть початок п’ять старовинних доріг, що ведуть у Вільнюс. Три сцени, на яких звучить рок, world music, електронна та альтернативна музика розміщені всього в 50 метрах від кордону з Білоруссю – кордон огинає фестивальну територію, а під час проведення «Be2gether» і взагалі майже стирається. Крім музики фестиваль насичений спортивними змаганнями з боссаболу, роботою творчих майстерень, кінопоказами під відкритим небом. У різний час на сценах «Be2gether» виступали «Zdob Si Zdub», «Gogol Bordello», «Groove Armada», Tricky, «Morcheeba», «Ляпис Трубецкой». Минулого року фестиваль було включено до списку заходів програми «Вільнюс – культурна столиця Європи 2009», і частина коштів, зібраних за продаж квитків, була передана на гуманітарну допомогу. Цього року «Be2gether» відбудеться вчетверте – разом з Гайдамаками на його сценах гратимуть гурти з Великобританії, Данії, Австралії, Литви, Росії, Білорусі, Австрії, зібравши разом тисячі людей з усього світу.  Ролики про «Be2gether»:  

 

  Квитки на «Be2gether»: https://www.tiketa.lt/Show.aspx?EvnID=2652&CtgID=61&LngID=LT https://www.tiketa.lt/Show.aspx?EvnID=2652&CtgID=61&LngID=LT