МузПростір

Ювілейний концерт «60 років» 1 березня 2010 19:00 Межнародний Центр культури та мистецтв (Жовтневий палац) Адреса: вул. Інститутська, 1 (м Майдан Незалежності)

Олександр Градський наділений неабиякою здатністю донести свої почуття та думки до слухача саме в тому вигляді, в якому вони повинні бути виражені.

 

Для Градського саме музика є основним творчим матеріалом, що зустрічається досить рідко серед виконавців, що роблять основну ставку на текст пісень.

 

На відміну від багатьох музикантів, які віддають перевагу сценічним спецефектам, він здатний заворожувати своїм голосом. 1 березня в 19:00 на сцені МЦКМ «Жовтневий палац» - довгоочівкуваний ювілейний концерт улюбленця публіки, народного артиста Росії, віртуоза музичного мистецтва - Олександра Градського! В програмі: арії з опер, неаполітанські пісні, російські романси, авторські композиції, пісні, балади. Вартість квитків 150 - 1000 грн.

Квитки можна придбати в касі МЦКМ, в театральних касах міста і в інтернет касах: 

Билеты можно приобрести в кассе МЦКМ, в театральних кассах города и в интернет кассах: http://www.parter.ua/ua.html Партер, http://biletik.ua/ Ваш білєтік, http://www.olvia.com.ua/ Ольвія, http://www.kvytky.ua/ Квитки, http://www.show-ticket.com.ua/site SHOW-TICKET.