Пивний клуб «Хмільне Щастя». Україна. м. Тернопіль. вул. Текстильна, 28-Ч. ТРЦ «Подоляни». 15 вересня. 21:00. Вхід 30 грн.

Нарешті АННА у Тернополі! Найкращі хіти за 10 років у новому звучанні в лучшем ночном клубе! Пропонуємо вашій увазі акустичний виступ легендарного гурту з м.Львів - АННА 15 вересня у пабі Хмільне Щастя! Львівський гурт АННА виклали в мережу акустичну версію пісні Картини. Трек було записано разом з Іллєю Орловим (I Gave Back, Mental Trap), який виступив в ролі звукорежисеру запису.

За словами фронтмена АННИ, Віктора Новосьолова, це лише початок – окрім наступної, (третьої за рахунком платівки), хлопці планують записати ще й цілий акустичний альбом.

Акустична програма гурту вже готова, і фени мали змогу почути її на концертах АННИ, зокрема на фестивалях Бандерштат, Тарас Бульба, Захід, Республіка. Початок о 21:00, вхід - 30 грн. УВАГА! До 1 вересня ти можеш замовити квиток за 25 грн!!! Для цього відправ своє прізвище, ім'я, кількість квитків, номер телефонуна цю пошту: info@muzprostir.com.ua ! (Для прикладу: Гончар Василь, 3 квитка, 099 99 99 999). Замовлення столиків за тел. 47-78-12! Будьте вкурсі всіх подій в пабі Хмільне Щастя! Долучайтесь до офіційної спільноти пабу: http://vk.com/club7929351