МузПростір

Ірландський паб http://vk.com/irish_pub_patrick «Patrick». Україна. м. Тернопіль. вул. Монастирського, 50 (РЦ «Сrystal», 2-й поверх). 21 квітня. 21:00. Вхід 60/80 грн.

21 квітня у суботу

в ірландському пабі Патрік

Вперше в Тернополі, з презентацією альбому DIVA гурт 

DAZZLE DREAMS

 

Жанр: синті-поп, Диско

Склад: 

 

Дмитро Ципердюк (Dimitri)

Сергій Гера (Шура)(Друга Ріка)

Грег Ігнатович

 

початок 21.00

попердній продаж квитків 60 грн

в день концерту 80 грн

замовлення столиків за телефоном 514-999

 

ІСТОРІЯ

Група «Dazzle Dreams» з’явилась у 2006 році в Києві Її творцями стали Дмитро Ципердюк та Сергій Гера. Група за короткий час посіла місце еліти на вітчизняній поп-сцені. Дмитро Ципердюк (a.k.a. Dimitri) продюсував команду «Ла-Манш», знану саундтреком до фільму «Брат 2». Творчість цієї групи настільки вразила музиканта Шуру Геру, що він захотів зустрітися і запізнатися з талановитими музикантами. Так і відбулося доленосне знайомство нинішніх учасників «Dazzle Dreams».

 

Протягом останніх років Дмитро працював саунд-продюсером зірок українського шоу-бізнесу: Олени Вінницької, Наталії Могилевської, Асії Ахат та інших. Шура Гера — екс-учасник групи «Скрябін», а сьогодні музикант «Другої Ріки», вносив свій вклад у музику Каті Chilly.

 

Головні партії інструментів і семпли награв Dimitri. Електронізацією всього матеріалу спільно займалися Dimitri та Шура. Ці наробки відображені у дебютному альбомі з однойменною назвою «Dazzle Dreams», який вийшов на початку літа 2007 року. Музика альбому — це новий, свіжий погляд на сучасний електронний «поп», з використанням dance-саунду і класичного симфонічного оркестру, який складається з 50-ти музикантів.

 

Кожна відеоробота проекту — це певний виклик громадській думці. Перші два кліпи «S.O.S.» та «Ікона» зняв режисер Віктор Скуратівський, який вважає, що ці ролики повинні стати найпровокаційнішими і найсуперечиливішими відео-роботами року. «Ікона» — історія втраченого сенсу в релігії, про її, можливо, неземне походження. Хлопці з «Dazzle Dreams» зіграли ролі іншопланетян, які прибули на Землю повернути людям давно втрачені духовні цінності. В останній відео-роботі «Dazzle Dreams» «Shock Your Mind» Dimitri та Шура вирішили не відступати від свого амплуа і знову «шокувати розум» прихильників. Режисер кліпу — Євген Тимохін. Цей молодий режисер відомий і за межами України. Його відео-робота на «Le Forze del Destino» оперної співачки Олени Гребенюк посіла перше місце на міжнародному фестивалі відеокліпів «Euro Video Grand-Prix 2006». «Dazzle Dreams» співпрацювали з Пітером Ґебріелом і етно-електронною формацією «Afro Celt Sound System». Виконавці зі світовим ім’ям були задіяні у шоу «Dazzle Dreams. Groove Inspira», організованим групою. Спеціально для участі в акції у Київ приїхав Irji Wehle з Чехії, спеціальний гість — Cosmic Orient (законодавець моди на електроніку з азіатськими етнічними мотивами) і дядько Штефан з Карпатських гір.

 

Яскравий виступ «Dazzle Dreams» відбувся 18 жовтня 2007 р. у Палаці Спорту, де в рамках грандіозного концерту команда, єдина з усіх українських учасників шоу, зіграла на одній сцені з «The Chemical Brothers».

 

20 жовтня того ж року, відбулася зйомка нового кліпу групи на пісню «Shake», яку хлопці заспівали дуетом з Наталією Морозовою. У групі «Dazzle Dreams» відбулися й інші зміни. Окрім уже відомих учасників колективу Шури Гери і Dimitri-я, у склад команди згодом входить і Грег Ігнатович. Він і раніше працював з групою, але як музичний аранжувальник студії Дмитра Ципердюка «COCOON».

 

У 2008 році група виїжджає в подорож до Непалу, збираючи місцевий фольклор. Етно-музика країни лягла в основу альбому «D.Dreams Sound System-Nepal», який вийшов у 2008 році. У травні 2009 року вийшов новий альбом «(Go! Go! Go!) Disco killers». На комозиціїї SHAKE, She Da Na, Мила, Hey You, Мила (remix), Disco Killers та Emotional Lady знято кліпи.