МузПростір

Клуб http://vkontakte.ru/club19396170 «Public». Україна. Чернівці. вул. Головна, 265-А. ТЦ DEPOt, 3 поверх. 22 квітня. 20:00. Вхід 50 грн.

Гурт, що представляв Україну на наймаcштабнішому фестивалі Європи «Sziget», в якості хедлайнера MTV-Stage. За період з 2008 по 2011 рік, хлопці випустили дві платівки, потрапили в п'ятірку номінантів European MTV Music Avards, отримали номінацію «Дебют года» та статуетку «НеПопса» за версією «Джем-ФМ». 4 трека з першого альбому гурту потрапили у горячу ротацію на мережевих радіостанціях України, отримавши статус «хіта». 5 композицій гурту за цей період стали саундтреками до фільмів «Прятки» та «Влюбленные в Киев».

І це лише частина статистики Антитіл, яка свідчить, що музиканти вміють робити шоу. E У Чернівцях гурт Антитіла представить свій новий альбом. Друга платівка гурту отримала назву «Вибирай».

До неї увійшли 14 пісень, серед яких підтверджені хіти: «Рожеві діви», «Біла ворона», «Вибирай», а також російськомовний сингл «Смотри в меня». Крім цього, обов'язково прозвучать такі пісні як «Будувуду», «Маями», «Бери своє», «Я не забуду першу ніч», а також, абсолютно нові композиції, що увійдуть до майбутнього 3-го альбому. http://vk.com/club11688427 http://vk.com/club11688427 Веб-сайт: http:// http://antitela.com.ua/ http://antitela.com.ua/