МузПростір

Кав'ярня-книгарня http://vkontakte.ru/club18038708 «Кут». Україна. м. Хмельницький. вул. Проскурівського підпілля, 34. 29 квітня. 19:00. Вхід 30-40 грн.

Раз в пол года,сюда доезжает таки качественная и интересная музыка. Те кто ходил на чехов DVA ,смог убедиться в этом. ... На это раз представляем вашему вниманию польсько-український гурт ДаґаДана (DagaDana). http://naturaleast.net/post/dagadana-vidpravlyajetsy http://naturaleast.net/post/dagadana-vidpravlyajetsy... .... Слушать тут http://dagadana.bandcamp.com/album/malenka http://dagadana.bandcamp.com/album/malenka ... Склад гурту: Дага Грегорович — вокал, live electronics; Дана Вінницька — вокал, клавіші; Миколай Поспежальський — контрабас, скрипка. Ремек Завадський – перкусія Дізнатись про DagaDana більше можна тут: http://www.myspace.com/dagadana www.myspace.com/dagadana  Для ознайомлення всі пісні останнього альбому доступні тут: http://dagadana.bandcamp.com/album/malenka http://dagadana.bandcamp.com/album/malenka .... Початок: 29.04.2011 19:00 Місце: монотеатр Кут  

*****************************************************

З 27 квітня почнеться великий всеукраїнський тур польсько-українського етно-електронно-джазового гурту ДаґаДана (DagaDana). В Україні ДаґаДана не така знана, як у Польщі і жодного великого туру в них ще не було. В турі вони відвідають Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Рівне, Львів, Київ, Вінницю, Одесу, Кіровоград, Кривий Ріг та Дніпропетровськ! Організатор – NaturalEast за підтримки Польського Інституту в Києві.

Польсько-український проект «DagaDana» – це на диво органічне і цілісне поєднання мов, культур і музичних напрямів, що виникло після знайомства Даги Грегорович з польського міста Познань і Дани Винницької з Івано-Франківська, вокалістки відомого українського джаз-колективу «ShockolaD». Не відриватися від джазового коріння дівчатам допомагає і Міко Поспежальський, студент музичної академії у Кракові.

До джазу DagaDana сміливо додає фолк, drum&bass, електроніку, створюючи таким чином то замріяно-ніжну, то імпульсивно-буйну музику. Щирості та безпосередності додають окарини, гармоніки, дитячі цяцянки, світилки та іграшкові музичні інструменти, що їх музиканти охоче використовують під час виступу.

За плечима у гурту вже два записаних альбоми, виступи на міжнародних музичних фестивалях Heineken Open'er Festival, Флюгери Львова, Фортмісія, ZA JAZZ Fest, L2, Song of Songs, Festival des Musiques du Désert (Марокко). Тріо не оминають увагою музичні критики і шанувальники: цьогоріч вони взяли премії одразу в двох номінаціях в найпрестижнішій музичній премії Польщі Fryderyk. Відкриття року в Польщі і кращий альбом – у гурту, який співає наполовину українською!

Нагородження відбудеться 9 травня у Варшаві, тож DagaDana прибуде на вручення одразу після інтенсивного туру 11 містами України.

Розклад концертів: 27.04 – Івано-Франківськ, Мармуляда 28.04 – Чернівці, паб 34 29.04 – Хмельницький, моно-театр Кут 30.04 – Рівне, джаз-кафе ДжЕм 1.05 – Львів, фестиваль Флюгери Львова 2.05 – Київ, фестиваль Київські Флюгери 3.05 – Вінниця 4.05 – Одеса, клуб Шузз 5.05 – Кіровоград, клуб Ла Манш 6.05 – Дніпропетровськ, клуб ДК 7.05 – Кривий Ріг, клуб Shelter+ За додатковою інформацією звертайтесь: Богдан Логвиненко: 066 88 63 567, mail@logvynenko.com Тетяна Манзюк: 097 308 18 97, tamanzyuk@gmail.com