МузПростір

Клуб http://www.robertdoms.lviv.ua/ «Хмільний дім Роберта Домса». Україна. м. Львів. вул. Клепарівська, 18. 27 лютого. 19:00. Вхід 20 грн.

Матеріал з першого в Україні альбому авторської кантрі-музики, який нещодавно було викладено на вільне завантаження, тепер можна буде почути наживо у рамках «квартирного» міні-туру байк-рок бенду «Механічний апельсин». Апельсини презентуватимуть новий кантрі-альбом ОТАКОВО в простій і невимушеній атмосфері. Чудова нагода здибатися з друзями за гальбою Львівського пива, послухати щиру музику і зарядитися хорошим настроєм.  Оригінальні американські народні інструменти, хороше почуття гумору і смачне пиво - чи не вагомі аргументи, щоб провести вихідний вечір у Хмільному домі Роберта Домса? Привітати гурт з виходом платівки та зіграти акустичну програму погодились друзі Саша Іващук (Опіум) та рівненський гурт Спалені вітрила. Дата: 27 лютого, 2011. Початок:19.00 год. Вхід:20 грн. Оригінальні американські народні інструменти, хороше почуття гумору.

 

Завантажити платівку можна за прямим посиланням: http://rock-n-roll.net.ua/media_html/audio.html http://rock-n-roll.net.ua/media_html/audio.html