МузПростір

Клуб http://sullivanroom.kiev.ua/ «Sullivan Room». Україна. м. Київ. вул. Прорізна, 8. 30 листопада. 20:00. Вхід 50-100 грн.

30 листопада о 20:00 у клубі Sullivan Room Kiev (вул. Прорізна, 8) відбудеться концерт-презентація нового альбому етно-лаунж гурту SHOPPING HOUR. Платівка отримала назву Sunce Вітер.  Другий альбом SHOPPING HOUR відповідає девізу цього україно-сербського проекту: Еклектика, Свобода, Радість. Народні балканські та українські пісні співіснують із авторськими композиціями та піснями Тані Ша на тексти Богдана-Ігоря Антонича, Євгенії Чуприної, Геннадія Сидорова, Svet’а. На диску також присутні кавер-версії двох яскравих хітів: ліричної хорватської пісні Cesarica (автор – Zlatan Stipisic Gibonni) та пристрасної кубинської пісні Hasta Siempre (автор – Carlos Puebla). Загалом диск містить 14 треків. Робота над альбомом тривала майже три роки. Як і дебютний альбом The Worldest Music, що вийшов у 2006 році, Sunce Вітер є міжнаціональним і навіть міжконтенинтальним. В його створенні взяли участь музиканти з п'яти країн, що розташовані на трьох континентах.

Альбом видано за всебічної підтримки http://www.Umka.com.ua www.Umka.com.ua – онлайн-крамниці української музики та літератури. Запис та зведення альбому – студія Кофеїн, http://www.kofeinstudio.com.ua www.kofeinstudio.com.ua Вартість квитків: 50 грн. – зал, 100 грн. – vip-балкон. Роздруковуй флаєр – купуй квиток за 30 грн.! Флаєр знайдеш на http://www.sullivanroom.kiev.ua www.sullivanroom.kiev.ua

 

Shopping Hour: отримати задоволення від кожної години життя Shopping Hour – україно-сербський проект, що грає та співає ліричну музику для душі.  Основне бажання – красива музика. Основні засоби – поєднання та радість. Назва проекту Shopping Hour виникла завдяки довгій черзі у супермаркеті. Сам проект виник у 2006 році у надрах студії Кофеїн (Київ, Україна). І деякий час існував виключно як студійне явище, випустивши на весні 2006 року дебютний альбом The Worldest Music. До багатонаціонального складу Shopping Hour входять: Тетяна Радостева (вокал, Україна) Олена Львова (вокал, Україна) Свет (вокал, Сербія) Мірко Прегун (вокал, Сербія) Таня Ша (клавішні, Україна) Олег Татарчук (бас-гітара, Україна) Деніс Карачевцев (віолончель, Україна) Антон Йожик Лейба (перкусія, Україна) Дмитро Пашинський (кларнет, саксофон, Україна) Юрій Акоп (звукорежисер, Україна-Іран) Shopping Hour співає балканські та українські народні пісні, серед яких Ne kuni me, Lastavica, Сміються, плачуть солов‘ї, Гей, на Івана, Там на річенці... Також до репертуару проекту входять авторські пісні українською, сербською, русинською, румунською, російською, французькою та німецькою мовами. Вперше наживо Shopping Hour заспівав 19 січня 2008 р. на фестивалі Jazzper (м.Харків). - презентував етно-лаунж вечірку у приміщенні києвського театру Сузір‘я; - першим відкрив герсу Золотих Воріт у рамках Музичних вечорів у Золотих Воротах; - зіграв кілька клубних концертів та презентацій у Києві та Харкові (44, книгарня Є, Худграф, Jazzter); - взяв участь в акції Святий Миколай мандрує України; - вшанував пам‘ять Богдана-Ігора Антонича на Антонич-фесті та Миколи Гоголя на Гоголь-фесті, виступивши там разом з Крихіткою. Представив свою творчість у телепрограмах Епіцентр (1+1), Фольк Мьюзик (УТ-1), Guten Morgen (M1). Став гостем Online квартирника. Кілька треків з дебютного альбому The Worldest Music є фірмовими у програмі Світське життя (телеканал Тоніс). Контакт – sh.ethno@gmail.com, tanyakofein@gmail.com Інформація щодо організації концертів +380 66 240 89 35 (Анна Ставіченко)